На голову Новини Березюк обіцяє, що “Самопоміч” не обмежиться тільки двома вимогами в обмін на...

Березюк обіцяє, що “Самопоміч” не обмежиться тільки двома вимогами в обмін на Гройсмана

135
0

Окрім зміни закону про вибори та керівництва Центрвиборчкому фракція “Самопоміч” висуватиме і інші вимоги до фракції БПП в обмін на підтримку кандидатури Володимира Гройсмана в прем’єр-міністри

Такий висновок можна зробити з заяв лідера фракції “Самопоміч” Олега Березюка, які він зробив у розмові з кореспондентом depo.ua.

Так, відповідаючи на питання, чому “Самопоміч” не вимагає, наприклад, звільнення голови Національного банку Валерії Гонтаревої чи зміни складу Конституційного суду (на чому “Самопоміч” активно наполягала раніше), Березюк зазначив, що “такі умови також висувалися його політсилою”.

На репліку, що такий підхід “Самопомочі” до переговорів виглядає як спроба виміняти на підтримку кандидатури Гройсмана кращі умови для обрання до Верховної Ради, Березюк відповів, що питання ЦВК та закону про вибори – це зараз основні моменти, але інші їхні вимоги теж нікуди не дінуться.

“Також існують питання щодо обрання нового генерального прокурора, – зокрема заявив Березюк. – А всі інші моменти – це само собою, воно нікуди не дівається. Але зараз є основні моменти, які потрібно зробити”.

Нагадаємо, сьогодні до переговорів щодо підтримки нового прем’єра включилася партія “Самопоміч”, яка пообіцяла проголосувати за кандидатуру Гройсмана, якщо влада замінить склад ЦВК та прийме новий закон про вибори. При цьому в партії зазначили, що вступати в нову коаліцію вони не планують.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я