На голову Новини “Батько був героєм не тільки на війні”: Син убитого в центрі Києва...

“Батько був героєм не тільки на війні”: Син убитого в центрі Києва АТОшника розповів про життя свого батька

188
0

Чоловік віддав життя за свого сина 

Після того, як 22 червня в центрі Києва був убитий чоловік – боєць АТО Сергій Олійник за те, що заступився за сина, його спадкоємець розповів подробиці життя свого тата. Ярослав Олійник розповів про свого батька на своїй Facebook-сторінці. “22 червня, вчора о 20.30 на Золотих Воротах у центрі Києва вбили ножем в серце мого батька, коли я грав на фортепіано … у нас немає слів …

Мій батько був героєм не тільки на війні, коли кожен день ризикував своїм життям , заради нашого з вами майбутнього. він був героєм для нас з мамою все життя, і ми це завжди знали … Вчора він віддав своє життя, захищаючи мене … у 2015 році мій тато пішов на війну добровольцем, в 56 років, як би це було не складно, він вважав це своїм обов’язком. він пережив рік війни, пережив розтяжки, які не помітив відразу і зняли за лічені сантиметри у го ніг, він пережив обстріли з міномета, артилерії, граду.

Але він не пережив коли на його сина підняли руку! Папа назавжди залишиться для мене прикладом того, як потрібно себе вести, куди потрібно прагнути, як треба любити, і як справедливо жити. чесніше людини, ніж мій батько я ніколи не бачив і не знав. Він завжди боровся за справедливість, в політиці проти корупції, проти підставних чиновників, проти вічної брехливої ​​пропаганди, проти покидьків, які гуляють на свободі і вбивають в центрі Києва ні в чому невинних людей “, – написав Ярослав.

alt

Нагадаємо, що 22 червня центрі Києва в районі станції метро “Золоті ворота” в ході конфлікту було вбито чоловіка. З’ясувалося, що вбитим був боєць АТО начальник розвідки 1 батальйону 54 ОМБр, засновник і голова Всеукраїнської організації ветеранів АТО і волонтерів Сергій Олійник. Він заступився за свого сина, який грав на фортепіано.  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я