На голову Новини Стало відомо про долю постраждалих у ДТП під Броварами

Стало відомо про долю постраждалих у ДТП під Броварами

109
0

Голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук обіцяв допомогти постраждалим в аварії, але далі слів справа не просунулася.

6 вересня батьки постраждалих збирають брифінг біля центрального входу в Обласну центральну лікарню в Києві, де в реанімації перебуває потерпілий в ДТП тренер, а двоє дітей переведені в хірургічне відділення. Вони хочуть розповісти про бездіяльність міської влади і порожні обіцянки Київської міської державної адміністрації щодо безкоштовного лікування дітей і тренера, повідомляють Патріоти України.

Через чотири дні після страшної аварії батьки велосипедистів залишилися один на один зі своєю бідою. “Якщо ж кошти були виділені, то керівництво училища та батьки постраждалих хочуть знати, на що вони були витрачені і про яку суму йдеться”, – пише в Facebook прес-секретар Федерації велосипедного спорту України Олена Гермашова.

За її даними, на камери голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук обіцяв допомогти постраждалим в аварії, але далі слів справа не просунулася. “Про виділення коштів на транспортування і похорон Андрія Положенцева, про які говорив Lev Partskhaladze, обіцянки виконані частково – був виділений тільки катафалк для транспортування тіла. На похорон Андрійка педагогами БВУФК була зібрана сума 7 тисяч гривень і 10 тисяч гривень зібрані громадськістю та передані батькам загиблої дитини”, – написала Гермашова.

Гроші на лікування велосипедистів на карту педагогів БВУФК переводять абсолютно незнайомі люди. Ці кошти йдуть на оплату ліків. “Отже, найголовніше – з учорашнього дня лікарі центральної обласної лікарні виставляють рахунки НА ЛІКИ батькам хлопчиків, яких сьогодні перевели з реанімації у відділення хірургії. Лікарі “нічого не знають про те, що ці діти знаходяться на утриманні державного апарату. Ніяких вказівок вони не отримували!”

Денне (якщо вистачить, то два дні) утримання дитини обійшлося батькам в три і чотири тисячі гривень – це нечувана для них сума. Сьогодні зібраних грошей, виділених з карт тренерів, вистачило на купівлю ліків, але що буде через день, батьки дітей бояться уявити. Обіцянки керівництва Міністерства молоді та спорту, МНС, КОДА про те, що постраждалі переведені на держзабезпечення, закінчилися рівно тоді, коли діти і тренер були переведені до центральної обласної лікарні м.Києва!”- коментує ситуацію Гермашова.

Мамі тренера Євгена Воробйова також виписали список ліків, проте про яку суму йдеться, поки не відомо. 4 вересня лікарі говорили про підготовку чоловіка до операції, але без пояснення причин, поки її не провели. У приватній бесіді посол Болгарії, розповів, що прокуратурі дали команду “згори” звинуватити в трагедії тренера. Прямі звинувачення також надходять і на адресу директора училища Чигирина Олександра.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я