На голову Новини Батальйону «Донбас», який потрапив у засідку терористів, вдалося прорватися

Батальйону «Донбас», який потрапив у засідку терористів, вдалося прорватися

149
0

У районі с. Карловки Донецької області батальйон «Донбас» потрапив у засідку та прийняв бій, поранено 9 бійців батальйону.

У районі с. Карловки Донецької області батальйон «Донбас» потрапив у засідку та прийняв бій, поранено 9 бійців батальйону.

Про це інформує УНН з посиланням на командира батальйону Семена Семенченка.

За словами Семенченка, батальйон «Донбас» потрапив у засідку і прийняв бій. Проти військових працюють автоматники, снайпери і РПГ.

«До місця бою підійшов БТР сепаратистів, підтяглися великокаліберні кулемети, закидають гранатами. Ми не можемо підійти до своїх товаришів, працюють снайпера.Всі мої звернення по телефону до командування армійських сил з проханням надіслати підкріплення почуті не були. Відійти не можемо, тому, що частина людей перебуває в оточенні. Просимо підмоги у військових частин, що знаходяться поблизу. У 15 км в сторону Красноармійська стоїть український армійський блок пост з 4 БТРами. Дайте, суки, БТР. 9 поранених вивезені до лікарні», – зазначив Семенченко.

Як повідомляє координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук, батальйон Донбас начебто прорвався, зараз зосередилися біля блок-посту армійських.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я