На голову Новини Банки втратили на Донбасі третину депозитів населення

Банки втратили на Донбасі третину депозитів населення

191
0

 Відтік депозитів фізосіб в Донецькій та Луганській області за 7 місяців поточного року склав біля 33%, тоді як в середньому по Україні цей показник становив 19,5%. Про це йдеться в доповіді місії МВФ щодо стану української економіки

Відтік депозитів фізосіб в Донецькій та Луганській області за 7 місяців поточного року склав біля 33%, тоді як в середньому по Україні цей показник становив 19,5%. Про це йдеться в доповіді місії МВФ щодо стану української економіки.
 

Водночас як відзначається в документі, у масштабах всього банківського сектору ситуація була контрольованою з огляду на те, що на Донецьку та Луганську області до кризи припадало лише 11% вкладів населення.

 

При цьому в МВФ вказують на значний вплив макроекономічної динаміки Донбасу на економіку всієї України, адже в 2012 році частка цього регіону у вітчизняному ВВП складала 15,75%; в І кварталі-2014 на Донеччину та Луганщину припадало 23% українського промвиробництва та 14,5% – роздрібної торгівлі. Крім того, 23% загального експорту товарів та 6,75% загального імпорту товарів були пов’язані з цими областями.
Нисхідна динаміка економіки Донбасу зрештою негативно відобразилася й на податкових платежах. Зокрема, в МВФ звернули увагу на періодичні збої в роботі органів податкового адміністрування в Донецьк і Луганськ. 

 

 

 

 

Джерело: finbalance

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я