На голову Новини Азаров, Арбузов, Клюєв є громадянами Австрії – європарламентар

Азаров, Арбузов, Клюєв є громадянами Австрії – європарламентар

151
0

 Сергій Арбузов, Андрій Клюєв і Микола Азаров мають паспорти громадян Австрії.

 Сергій Арбузов, Андрій Клюєв і Микола Азаров мають паспорти громадян Австрії.

Про це заявила співголова групи «Зелених» і «Європейського вільного альянсу» у Європарламенті Ребекка Гармс.

«Арбузов, Клюєв та Азаров – люди, на яких лежить відповідальність за насилля й терор в Україні, – володіють паспортами Австрії та можуть вільно відвідувати ЄС», – сказала Ребекка Гармс.

«Про це ми довідалися від наших австрійських колег. Вони можуть вільно виїжджати за межі країни, тоді як саме на них лежить відповідальність за насилля в Україні», – розповіла євродепутат від Німеччини.

Також Ребекка Гармс закликала керівництво ЄС запровадити санкції проти високопосадовців, відповідальних за насильство проти мирних громадян під час масових акцій протесту в Україні.

«Саме обмеження їхнього в’їзду до ЄС від нас вимагає український народ. Цим особам слід впровадити дуже суворий візовий режим. Натомість пересічним громадянам треба полегшити цей доволі складний процес надання дозволів на в’їзд до ЄС», – зазначила євродепутат.

Нагадаємо, що 5 лютого ситуацію в Україні мають намір розглянути під час пленарного засідання Європейського парламенту. У четвер, 6 лютого, за результатами дебатів євродепутати планують ухвалити спеціальну резолюцію щодо української кризи.

Джерело: Радіо Свобода

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я