Новини Авто без розмитнення в Україні: з’явиться новий канал

Авто без розмитнення в Україні: з’явиться новий канал

321
0

Учасники АТО зможуть провозити автомобілі на територію України без сплати митних платежів.

З такою пропозицією виступив начальник служби військово-соціальної роботи відділу гуманітарного забезпечення управління по роботі з особовим складом Головного управління Національної гвардії Валерій Шандурський.

За словами Шандурського, серед інших пільг, які повинні бути у учасників АТО, — ввезення в Україну автомобілів без «розмитнення». Фактично це здешевить пригнаний старий автомобіль наполовину, а то й більше.

«Серед останніх законодавчих ініціатив, які пройшли узгодження в ГУ Нацгвардії, — щодо надання дозволу членам сімей учасників АТО одноразово для особистого користування провезти на митну територію України автомобіль з двигуном об’ємом до 3 тис. куб см без сплати митного збору. Таким чином, автомобіль буде дешевше десь удвічі» — Валерій Шандурський.

Такі пільги дійсно допоможуть людям, які воювали в АТО, проте відразу відкриють велике поле для зловживань і корупції. Так, включення у список пільговиків членів сімей учасників АТО відразу сильно розмиє і розширить рамки. Крім того, не виключено, що автомобілі будуть ввозитися не для особистого користування, а для перепродажу.

За приблизними оцінками, кількість людей, що мають статус «учасника АТО», в Україні вже перевищує 60 тис. При цьому за перше півріччя в Україні було продано всього 25 тис. авто. Таким чином, канал з ввезення автомобілів в Україну буде значним по відношенню до решти ринку.

autodriving.net

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я