На голову Новини Австрія запропонувала допомогти повернути часів Януковича

Австрія запропонувала допомогти повернути часів Януковича

173
0

Австрія є однією з країн Заходу, куди представники влади України часів Януковича виводили свої активи

Посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер закликала активізувати співпрацю між двома країнами у справі активів представників колишньої української влади часів президентства Віктора Януковича. Про це посадовець заявила під час зустрічі з заступником генерального прокурора України Євгенієм Єніним, повідомила прес-служба Генпрокуратури України.

“На імідж Республіки Австрія та України негативно впливає той факт, що представники колишнього “режиму Януковича” володіють там активами, здобутими злочинним шляхом”, – заявила вона.

Окрім того, посол запевнила учасників зустрічі в підтримці з боку Австрії на шляху реформування ГПУ та посиленні ефективності двосторонньої співпраці у сфері кримінальної юстиції з метою боротьби з міжнародною злочинністю, мовиться в повідомленні.

Зауважимо, Австрія є однією із західних країн, куди представники влади України часів Януковича виводили свої активи, здобуті, як підозрюють, часто за рахунок зловживання цією владою.

Як повідомоляв 5.ua, 6 червня 2016 року Петро Порошенко попросив Transparency International допомогти повернути Україні награбоване режимом Януковича

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я