Новини Аваков попався! Виплили всі подробиці його нового «неміністерського» заробітку!

Аваков попався! Виплили всі подробиці його нового «неміністерського» заробітку!

494
0

Не встигли вщухнути перипетії навколо справи щодо «рюкзаків Авакова», як міністр внутрішніх справ знову потрапив у поле зору ЗМІ.

Цього разу, під прицілом опинилися його мільйонні прибутки від фірми «Інститут Горшеніна» (прикриття для угод) та розкішна вілла в Італії!

Минулого року очільник МВС отримав нерухомість на узбережжі Середземного моря – це легко можна знайти в майновому реєстрі.

26 кімнат на площі у 566 метрів: два поверхи та підвал – такий, де зазвичай зберігають вино найвищої проби. Середня вартість такого житла стартує від 774 тисяч євро, а якщо ще й з басейном на додачу, як у міністра, то і ще дорожче.

Купити віллу насправді виявилося не дуже складно. У 2017-му компанія » Avitalia S.R.L», де Аваков – 100%-й власник, поглинула іншу італійську фірму – » Ferdico S.R.L». Взимку остання отримала держакт на право власності на віллу на вулиці Баттері в італійському муніципалітеті Сан Феліче Чірчео (регіон Лаціо, провінція Латина).

Посприяла цьому донька члена наглядової ради аваківського акціонерного товариства «Інвестор» Віолетта Амірян, батько якої – єдиний директор-адміністратор у » Ferdico». До цього справами керувала Ірина Кужель, а до ради керівників входили Наталія Козлова та Вадим Омельченко (останній фігурував у справах » Ferdico S.R.L.» у 2014-2016 роках).

Тобто троє із шести засновників «Інституту Горшеніна» управляли статутним капіталом у розмірі 30 тисяч євро. Тоді як частка міністра (на купівлю вілли) – десь 774 тисяч євро. На початку року про елітне житло в декларації навіть згадки не було, але підготовка до таких «запасливих планів» у міністра почалася якраз після Революції Гідності. Поки проводилася реформа поліції, Аваков все багатів.

https://news247.com.ua/wp-content/uploads/2018/02/Snimok-e-krana-2018-02-28-v-16.52.51.png

Взагалі він за документами ще до 2012 року був «бідний, немов церковна миша». Тоді ГПУ відкрила проти нього кримінальне провадження як колишнього голови Харківської ОДА – йшлося про незаконну передачу в приватну власність 55 га держземлі сільськогосподарського призначення вартістю 5,5 млн грн у селищі Пісочин на Харківщині. Чинного очільника МВС оголосили у розшук, але про це тепер воліють не згадувати.

Статки зросли вже у 2013-му – до 11,5 млн грн., 8,8 млн грн. із яких пішли на статутний капітал тієї ж самої фірми-спонсора.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я