На голову Новини Аваков готує можливе захоплення влади – Лещенко

Аваков готує можливе захоплення влади – Лещенко

188
0

Депутат президентської фракції заявив про зростання впливу Авакова на українських політиків.

Нардеп від БПП Сергій Лещенко заявив у ефірі про можливу підготовку Арсеном Аваковим “недемократичного захоплення влади”, повідомляє ua1.com.ua

“Усередині українського політикуму у нас виник своєрідний “острів Авакова”. Жодне рішення в уряді без згоди Авакова не проходить. Він – “смотрящий ” за міністрами від “Народного фронту”, які ходять до нього на звіт. Навіть Коломойський приїжджав у МВС до Авакова вирішувати питання, знаючи, що він є людиною, яка впливає на “Народний фронт” у Кабміні”, – йдеться в заяві.

При цьому він наголосив: у підпорядкуванні Авакова є силовий підрозділ, куди входить Ілля Ківа, який нещодавно розпочав набір людей до “народних дружин”, які начебто мають стежити за громадським порядком – “Це викликає серйозні сумніви. Я думаю, що це дуже небезпечно, особливо враховуючи те, що свого часу Аваков стояв біля витоків [добровольчих] батальйонів”.

Крім того, нардеп підкреслив: Аваков є центральною фігурою всієї чинної владної системи – “Якщо він є одним із акціонерів влади, то прибравши звідти Авакова, ми можемо отримати розвал усієї конструкції”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я