На голову Економіка “Атвєточка” Коломойського Банковій не за горами – журналіст

“Атвєточка” Коломойського Банковій не за горами – журналіст

396
0

Трохи політчуток вам у стрічку.

Сумно дивитися на колишніх колег типу лещенка, що настільки швидко й кінцево зашкварилися при першому ж стиканні з реальною владою, що аж дух захоплює.

Це я до виття на тему того, що Коломойський зливає Корбана, яке й породив, з подачі Банкової, лещенко. 
Насправді, слід віддати Бені належне. Тепер вже точно можна сказати, що він не піддався на провокацію Порошенка, який сподівався, що як тільки Гену закриють, то Коломойський почне психувати, посуне свою армію на Київ, обвалить “Приватбанк” чи зробить ще якісь дурниці. Й дасть цим привід себе прищучити остаточно.

Ні, хлопці, Беня “зробив” навіть “донецьких”, він знає толк не тільки в блискавичних захопленнях, але й в багатоходівках. 
От і зараз Петя та ПороШокін, складається враження, тупо не розуміють, що ж їм далі з тим Корбаном робити. Реально судити? Так він таку собаку з’їв на наших судах, що некваліфіковані “решали” з ГПУ не мають шансів. А якщо він ще й заговорить? Але й відпускати не можна, бо це смертельний вирок. Єврейська мафія завжди найстрашніша – вона взагалі не прощає ніколи, нічого й нікому.

А Беня – він не буде ризикувати. Натомість, він зараз активно займається розкладанням з середини й так дуже слабкого управлінського механіхму Петі. Наприклад, активно веде перемовини з “Самопоміччю”, яка таки вийде коаліції найближчим часом, так чи інакше. А також, домовляється з іншими олігархами.

Думаю, “атвєточка” Банковій не за горами. Й буде вона асиметрична. Й ой як складно буде щось на це відповісти.

Богдан БУТКЕВИЧ, журналіст

uainfo.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я