На голову Новини Арсенал українських вояків поповнить модернізований танк (ФОТО)

Арсенал українських вояків поповнить модернізований танк (ФОТО)

136
0

Найближчим часом “Укроборонпром” передасть Міністерству оборони модернізовані танки Т-64, які принципово відрізняються від своєї початкової комплектації

Про це повідомляє Depo.Донбас, з посиланням на генерального директора Державного концерну “Укроборонпром” Романа Романова.

“Т-64 найближчим часом потрапить до військ. Ця техніка буде передана Міністерству оборони. І наші солдати будуть використовувати цей модернізований танк, який наділений принципово іншими властивостями, ніж спочатку закладали його конструктори”, – сказав він.

“Укроборонпром” також відновив розробку бойової машини для піхоти на базі танку Т-64, яка буде здатна витримувати попадання бронебійних куль, а також постріл гранатомета.

Крім того, 17 грудня, керівництво ДК “Укроборонпром” та чеської компанії “VOP CZ, s.p.” підписали Меморандум про співпрацю та стратегічне партнерство у проектах з озброєння для потреб Збройних Сил України. В межа співпраці планується  виробництво бронетранспортера “Дозор-Б”, який розробив ДП “Львівський бронетанковий завод”.Він стане першою вітчизняною військовою технікою, яку за допомогою чеських партнерів виготовлятимуть за стандартами НАТО.

Depo.Донбас

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я