На голову Новини Апеляційний суд визнав законним Комунальний Майдан у м. Вінниці (ВІДЕО)

Апеляційний суд визнав законним Комунальний Майдан у м. Вінниці (ВІДЕО)

149
0

Сьогодні, 25 лютого, за позовом Малиновського Вінницький апеляційний суд скасував рішення Вінницького міського суду та визнав законним розташування наметового містечка на площі Незалежності, перед міською радою.

Адвокат Валерій Палій запевняє, що оскаржене рішення містило в собі заборону розміщення будь-яких некомерційних наметів. 

“Встановлення агітаційних та політичних наметів не можуть переслідуватися законом і вони не підпадають під поняття архітектурних форм” – заявив Палій.

Нагадаємо, що 4 грудня “небайдужий вінничанин” звернувся до суду з вимогою знести наметове містечко Комунального Майдану.

Але міська влада не стала чекати рішення суду і 16 грудня за допомогою тітушок та комунальних служб силою зачистила наметове містечко.

Апеляційний суд визнав законність Комунального Майдану і тим самим підтвердив незаконність його знесення. Але чи знайдуться винні та чи притягнуть їх до відповідальності? Скоріше ні, ніж так. Адже Закон у самому “європейському місті” безсилий проти  “правлячої еліти” і написаний не для них, а ними – для нас.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я