На голову Новини Антикорупційних рух Наливайченка та Всеукраїнським об’єднанням «Батьківщина» стали політичними партнерами

Антикорупційних рух Наливайченка та Всеукраїнським об’єднанням «Батьківщина» стали політичними партнерами

152
0

Для того, щоб повалити монстра корупції громадським організаціям потрібно об’єднувати зусилля з парламентськими силами української політики.

Про це пише на своїй сторінці в Фейсбук голова Антикорупційного рузу Валентин Наливайченко.

“Після поїздки до Вашингтона, зокрема, суттєвого розширення міжнародної взаємодії з партнерами в американському неурядовому секторінаш Антикорупційний рух започатковує партнерство всередині України з Всеукраїнським об’єднанням “Батьківщина” та його лідером Юлією Тимошенко.

Об’єднуємо наші зусилля для змін в Україні, подолання корупції, кращого життя громадян!

Юлія Тимошенко на своєму досвіді відчула, що таке продажний суд, телефонне право та помста з боку недобитих корупціонерів. В неї є достатньо особистих мотивацій аби не йти на компроміси і боротися до кінця.

Корупція в Україні є настільки системною та організованою, що зусиллями «робінгудів» її не здолати. Для того, щоб повалити монстра корупції громадським організаціям потрібно об’єднувати зусилля з парламентськими силами української політики.

«Батьківщина» є саме такою силою, бо має високий рівень довіри, найрозгалуженішу партійну мережу, величезний досвід боротьби.

До того ж, ця політична сила не зрадила принципи Революції Гідності: не займалася підкупом виборців, не продавала місця перефарбованим «регіоналам», її команда не заплямована новими корупційними скандалами.

Об’єднання Антикорупційного руху та «Батьківщини» навколо принципів і цінностей – це перший крок до гуртування патріотичних сил, консолідації громадських організацій, волонтерів, активістів, експертів, політиків та іноземних друзів України”, – зазначив Валентин Наливайченко.

Раніше повідомлялося, що Юлія Тимошенко та Валентин Наливайченко виголосилиЗаклик до нації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я