На голову Новини Антимонопольний комітет та члени профспілки Голос народу домоглись зниження тарифів в...

Антимонопольний комітет та члени профспілки Голос народу домоглись зниження тарифів в Гайсині

183
0

На вимогу Вінницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України в місті Гайсині знижено тарифи на житлово-комунальні послуги. Про це повідомляє прес-служба Антимонопольного комітету України. Виконуючи зобов’язання відділення Антимонопольного комітету, відповідачі переглянули вартість житлово-комунальних послуг. Зокрема, тарифи знижені на 13-24 коп. за 1 м2 в залежності від категорії будинку. За попередніми підрахунками це дозволить мешканцям міста щомісяця економити 26 тис. гривень.

 

 

На вимогу Вінницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України в місті Гайсині знижено тарифи на житлово-комунальні послуги. Про це повідомляє прес-служба Антимонопольного комітету України.

Виконавчий комітет Гайсинської міської ради та Комунальне підприємство «Гайсинська житлово-експлуатаційна контора» припинили порушення конкурентного законодавства, які полягали у встановленні економічно необґрунтованих тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.

Як встановлено Антимонопольним комітетом КП «Гайсинська житлово-експлуатаційна контора» розрахувало завищені тарифи на ці послуги та подало їх на затвердження виконкому. У свою чергу, виконком затвердив такі тарифи, здійснивши тим самим легітимацію для вчинення порушення підприємством.

Антимонопольники оштрафували КП «Гайсинська житлово-експлуатаційна контора» на 8 тис. гривень за зловживання монопольним становищем та визнали дії виконкому Гайсинської міської ради такими, що порушують норми законодавства про захист економічної конкуренції.

Виконуючи зобов’язання відділення Антимонопольного комітету, відповідачі переглянули вартість житлово-комунальних послуг. Зокрема, тарифи знижені на 13-24 коп. за 1 м2 в залежності від категорії будинку. За попередніми підрахунками це дозволить мешканцям міста щомісяця економити 26 тис. гривень.

Як бачимо, не лише в Вінниці місцева влада зловживає своїм становищем та протизаконно стягує з громадян кошти. Втім, підходи місцевої влади суттєво різняться. Якщо в Гайсині міські чиновники виконали вимоги Антимонопольного комітету та повернулись в правове поле, то вінницькі можновладці продовжують брутально нехтувати нормами законодавства та щомісячно обкрадати кожну родину на 50 – 100 гривень.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я