На голову Новини АНЕКДОТ ДНЯ: Луценко каже, що готовий допомогти Зеленському у боротьбі з корупцією!

АНЕКДОТ ДНЯ: Луценко каже, що готовий допомогти Зеленському у боротьбі з корупцією!

404
0

Понеділок – як відомо, день важкий… Але ЦЯ новина від Юри вам точно підніме настрій)))

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що готовий поділитися з новообраним президентом України Володимиром Зеленським своїм баченням в питаннях боротьби з корупцією та подоланні монополізму! Як вам?

Про це він розповів журналістам у понеділок у Києві:

“Якщо йому буде цікава моя точка зору на те, що необхідно змінити, щоб в країні було краще, наприклад, в питаннях боротьби з корупцією, або в подоланні монополізму, або в інших питаннях – я готовий з ним поспілкуватися з поваги до всенародно обраного глави держави”, – сказав Луценко.

Він зазначив, що ні новообраний президент, ні його представники ЧОМУСЬ не зверталися до нього для проведення зустрічі. То він ніби ображений…

Однак раніше, за словами цього горе-генпрокурора, у нього були регулярні зустрічі з Зеленським…

“З паном Зеленським у мене давні стосунки – це знають всі, хто дивиться (пропагандиста русского язика в Україні) “95 квартал”. Але були і непублічні зустрічі, в тому числі і в минулому році. Вони не були частими, але були досить регулярними”, – сказав Луценко.

Очільник ГПУ додав, що не голосував за Зеленського, але “така переконлива перемога дає йому серйозний мандат народної довіри”. Ну наглість, чи не так?

Також Генеральний прокурор Юра Луценко заявив, що не вбачає підстав писати заяву про відставку, але якщо парламент висловить йому недовіру, сприйме це нормально…

“На даний момент я не бачу ані юридичних, ані моральних підстав писати заяву про відставку, а закон про прокуратуру передбачає зміну прокурора тільки у двох випадках: коли він сам хоче піти або коли парламент хоче, щоб він пішов”, – сказав Луценко.

При цьому очільник ГПУ зазначив, що готовий до ймовірної відставки, якщо Верховна рада висловить йому недовіру.

“Якщо парламент висловить мені недовіру, я це сприйму абсолютно нормально… Але ми обрали президента, якого я по-людськи поважаю і буду допомагати. Ми не обрали царя, який може всіх, кого хоче, знімати, призначати – так буває тільки в серіалах, в житті все має бути за законами”, – додав він.

Юра, давай вже досвідос…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я