На голову Новини Анекдот дня: Коломойський вважає, що кандидатура Коболєва підходить на посаду прем’єра!!!

Анекдот дня: Коломойський вважає, що кандидатура Коболєва підходить на посаду прем’єра!!!

151
0

Команда Зе виграла вибори і йде розстановка нових фігур на політичній карті України… Тож проявляються ті, хто згодом займе ключові та інші посади в уряді й на периферії. Олігарх Коломойський, який активізувався останнім часом, спочатку навколо справи повернення собі “Приватбанку”, почав робити свої прогнози і заяви щодо політики….

Але ця його фраза щодо ненажери-мільйонера Коболєва, який роками обкрадав на газових тарифах разом із комунальною мафією Народ України, а сам лише за місяць отримував більше мільйона легальної зарплати плюс премії…

Бізнесмен назвав главу “Нафтогазу” “технічним людиною, який буде виконувати концепцію розвитку країни”!

Ігор Коломойський вважає кандидатуру глави компанії “Нафтогаз” Андрія Коболєва “підходящою” на посаду нового прем’єр-міністра! ЩО ж це коїться?

Таку думку Коломойський висловив в інтерв’ю для РБК-Україна, зазначивши, що ще одного претендента на посаду прем’єра бачить в міністрі внутрішніх справ – Арсена Авакова! Знову здивував!

“Може йому (Авакову – ред.) взагалі не потрібно це прем’єрство, може він залишиться собі далі міністром внутрішніх справ і буде гарантом стабільності (!!!). Для такого, як Зеленський, це важлива опора. А прем’єром нехай буде Коболєв. Тому що він же технічний людина , який буде виконувати концепцію розвитку країни “, – підкреслив бізнесмен.

Крім того, він повідомив, що після виборів до Верховної Ради партія обраного президента Володимира Зеленського “Слуга народу” ні за яких обставин не піде на коаліцію з колишніми “регіоналами” і БПП.

“Об’єктивно, є коаліція з трьох партій -” Слуга народу “, Тимошенко, Гриценко і плюс ще хтось в добавку, але не” Опозиційний блок “, це точно. (…) З Тимошенко можлива, з Ляшко, Гриценко. з нормальними людьми, а не з зрадниками, які в Москву за консультаціями їздять “, – розповів Коломойський.

Ви зрозуміли ВСЕ? Коболєв роками ЛЕГАЛЬНО, за сприяння уряду Гройсмана та Порошенка, разом зі своєю “командою” з Нафтогазу отримував шалені зарплати і премії, а оцей олігарх бачить його тепер на ключовій посаді уряду як “нормальну” людину?

І до Авакова у мешканців України маса питань щодо дотримання й забезпечення ним правосуддя в країні! 

Так, країні потрібні зміни на краще. Але чи зроблять їх ті корупціонери, які роками думали лише за свої приватні інтереси???

Чи як Аваков, який думав не за дотримання Закону, а про захист прав силовиків?…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я