На голову Новини Анатолій Гриценко заявив, що вплине на Гройсмана

Анатолій Гриценко заявив, що вплине на Гройсмана

208
0

21 червня Вінницю відвідав голова комітету національної оборони та безпеки, лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко. Попри щільний графік роботи, народний депутат встиг не тільки відвідати Вінниччину, але й поспілкуватись з представниками кількох регіональних ЗМІ, політичних партій, та провести зустріч з активістами Незалежної  профспілки "Голос народу".
 

21 червня Вінницю відвідав голова комітету національної оборони та безпеки, лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко. Попри щільний графік роботи, народний депутат встиг не тільки відвідати Вінниччину, але й поспілкуватись з представниками кількох регіональних ЗМІ.

Близько 13:00 години відбулась зустріч лідера Громадянської позиції з лідерами провідних політичних сил та громадських об’єднань регіону. На заході були помічені такі відомі вінницькі політики як Людмила Щербаківська (Батьківщина), Віктор Малиновський (Голос народу), Олексій Фурман (Свобода). Зустріч проходила за зачиненими дверима, та не передбачала доступу ЗМІ.

Встиг Анатолій Степанович відвідати й міського голову Вінниці Володимира Гройсмана.

Близько 18:00 години відбулась зустріч Анатолія Гриценко з членами та активістами Вінницької незалежної профспілки «Голос народу». На зустрічі підіймались різні гострі теми, втім, особливо багато запитань стосувались ситуації з комунальними тарифами та системними зловживанням з боку Вінницької міської влади.

На запитання вінничан, про причини, за якими їх змушують навіть влітку сплачувати шалені гроші за опалення власних квартир в рамках так званого двоставкового тарифу, Гриценко заявив чітко: «не платіть за опалення влітку, вимагати подібну платню протизаконно». «Наш будинок не платить за опалення влітку, і ви не зобов’язані цього робити» – додав народний депутат.

Окрему увагу люди звернули на діяльність такої дивної організації, як міське комунальне підприємство «Архітектурно-будівельний сервіс», яке щорічно стягує з власників металевих гаражів 1800 грн. З цих коштів лише 500 грн. йде на благоустрій міста, а решта – на якісь потреби цього підприємства – зауважила в своєму запитання Людмила Горбачова. Наші гаражі, яким 20 і більше років зносять, щоб на їх місці побудувати черговий магазин, або авто мийку. Невже наша приватна власність не заслуговує на захист? – обурювались громадяни.

Стосувались запитання і ситуації з нарахуванням пенсій військовослужбовців та інших болючих питань соціального життя військових.

Анатолій Гриценко, запропонував рішучі кроки до протидій вінницькому свавіллю, зокрема, «зібрались 500 чоловік, і нікому не дали зайти в приміщення міськради. Або запустити їх туди, і не дати вийти їм кілька діб». Пропозиція колишнього Міністра оборони викликала жваві оплески з боку близько 250 присутніх на заході громадян.

Наприкінці зустрічі Почесний голова Незалежної профспілки «Голос народу» Віктор Малиновський вручив народному депутатові лист про кричущу ситуацію з комунальними тарифами та ціноутворенням в м. Вінниці. З проханням втрутитись в ситуацію, та повернути міських чиновників в русло закону. Адже, як зауважено в листі, «члени профспілки дуже сподіваються, що Ваш вплив на В. Гройсмана примусить його виконати рішення Антимонопольного комітету».

Максим Волосевич

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я