На голову Новини Аміна Окуєва: на совісті кілера багато вбивств в Європі

Аміна Окуєва: на совісті кілера багато вбивств в Європі

155
0

Дружина Адама Осмаєва , який був поранений під час замаху 1 червня, розповіла про те, ким є вчинив замах кілер.

За словами Аміни Окуевой, на совісті кілера багато вбивств чеченців в тому числі і в Європі і вона рада, що нападник отримав по заслугах саме від неї, повідомляє politeka.net.

«За попередньою інформацією він буде« ходити під себе »весь залишок свого жалюгідного життя (одна куля застрягла в хребті). Але в цьому заслуга не моя – так було завгодно Богові в цей священний для нас місяць », – повідомила вона.

Відзначимо, що раніше один Аміни Окуевой і депутат Верховної Ради Ігор Мосійчук, заявив раніше, що замах на Осмаєва було ретельно підготовленоспецслужбами Росії , а телефонні контакти Адама і Аміни кілер отримав через помічницю Савіка Шустера – Нелю Шелякін.

Депутат зазначив, що татуювання на тілі кілера говорять про його прихильність до Ісламу і не виключив, що російські спецслужби готували ліквідацію добровольців використовуючи для цього людей Рамзана Кадирова.

Нагадаємо, російський кілер мав при собі комплект документів громадянина України, включаючи закордонний паспорт, які він отримав в лютому 2016 протягом п’яти днів на ім’я Дакара Олександра Венусовіча 1958 року народження.

Як уже повідомляла Politeka, в Києві на Подолі, 1 червня відбулося замах на учасників АТО , які служили в рядах батальйону поліції Київ-2, подружжя Адама Осмаєва і Аміну Окуеву.

Кілер, який представився журналістом французького видання, в машині Осмаєва попросив подружжя пересісти на заднє сидіння автомобіля, щоб зробити фото.

Після того як вони пересіли, він сказав, що у нього є подарунок для них і дістав з коробки пістолет, з якого почав стріляти в Осмаєва. У відповідь Аміна зі свого пістолета Макарова зробила кілька пострілів в стрілка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я