Новини Альтернативний погляд на події в Аграрному університеті

Альтернативний погляд на події в Аграрному університеті

326
0

 Ці роздуми присвячуються всім патріотам Вінницького Національного Аграрного Університету, які третього березня боронили свій університет від приїзду провокаторів.

 Ці роздуми присвячуються всім патріотам Вінницького Національного Аграрного Університету, які третього березня боронили свій університет від приїзду провокаторів.

 

Прочитавши новину від одної з активісток Вінницького майдану «11.00 – протестна акція на території Аграрного університету, проти корупційних схем Григорія Калетника».

 

Об 11.45 проїжджаючи на авто повз аграрний я вирішив подивитись на протестну акцію, де і побачив близько 300 студентів, які під файну музику і вигуки «Слава Україні!», боронили університет від провокаторів, яких власне не було. Мені стало цікаво як «протестна акція протии Григорія Калетника» переросла у протест проти невидимих «провокаторів, які наводять власні порядки»?

 

Спочатку про порядки. Вони дійсно наводяться. Як відомо одна з громадських організацій долучилась до перевороту у торгівельно-економічному університеті. В результаті відбулося голосування серед студентів, які під контролем громадськості переважною більшістю висловили недовіру ректору та його заступнику, яких при опитуванні вважали найбільшими хабарниками університету. Пан Сусіденко та Ганна Блакита написали заяву про відставку, яка ще має бути погоджена у міністерстві освіти. Але все починалось дійсно радикально. Справді група людей зайшла до приміщення і без попереднього погодження із ректоратом зібрала студентів. Чим відомий Сусіденко? Крім того, що він із розповідей студентів відкрито забороняв виходити студентам на майдан під страхом відрахування (що вже є порушенням конституційних прав громадян), він – хабарник. З яким боролись і побороли: побороли чесно і відкрито через голосування всіх студентів.

 

Чому ж взялись за аграрний? Причому не просто тією ж самою громадською організацією, а фактично всім майданом, організовано, під страхом бути обізваними провокаторами. Тому що Калєтнік це вже не Сусіденко… Про Григорія Калєтніка дуже багато інформації, тому писати немає сенсу. Але трохи потрібно. Перший мільйон, а скоріше сто мільйонів доларів він заробив саме на спирту, і на сьогоднішній день він контролює величезну частину ринку серед виробників алкогольної продукціі http://argumentua.com/stati/grigorii-kaletnik-vskormlennyi-vzyatkami-i-spirtom. Але Григорій Калєтнік «підіймався» не один. Його син Ігор – депутат Верховної Ради України. До депутатства він працював головою державної митної служби, та у «день втечі» Януковича він також втік причому з двома великими сумками, які до аеропорту привезла броньована машина з синіми номерами,http://ipress.ua/news/zastupnyk_rybaka__kalietnik_vtikaie_z_ukrainy__aktyvist_48409.html, та до цих пір його місце заходження невідоме. Можна тільки здогадуватись що могла вивезти така людина у такій ситуаціі. Також в цій команді його племінниця Оксана, яка навіть змінила прізвище на Калєтнік перед виборами. Ось так живе найбагатша жінка Верховної Ради:http://40a.tv/?p=2962#

 

А ось що недавно знайшли у одній з багатьох резиденцій Григорія Калєтніка у Калинівському районі.http://20minut.ua/Novyny-Vinnytsi/Polityka/vinnichani-zavitali-do-kaletnika-v-gosti-10317279.html. У резиденції були знайдені і купа номерів авто і кримінальні справи.

 

Доречі, щоб не викликало сумніву у їхній схожості, то всі вони голосували за диктаторські закони від 16 січня, після яких всіх би вас дорогі студенти-аграрії, було б легко посадити за грати просто за громадську позицію. Можна ще ознайомитись із виборчими технологіями Калєтніків, а саме із практикою утримування їх конкурентів у СІЗО під час виборчої компанії.

 

Незважаючи на те що Калєтнік, «смотрящий» Януковича у Вінницькій області, всі газети вже давно залякані та підм’яті, але все ж таки статті все ще можна знайти. Чому «смотрящий»? Тому що при прильоті Януковича у Вінницю саме Григорій Калєтнік, а не Губернатор чи мер Вінниці перший потискав руку екс-президенту. Пишучи це все, я додаю всі посилання на українські інтернет-ресурси бо не хочу попасти під гарячу руку Григорія Калєтніка, який у 2008 р. отримав «нагороду», як найбільший ворог преси, тільки Вінницькій газеті «33 канал» він виставив 8 позовів на загальну суму 710 тис грн. А таких грошей у мене немає. Але під час його роботи аграрний щось та й отримав, а саме 5 з 6,2 мільйонів гривень які були виділені на всю область (!) у 2013 році отримав Аграрний університет. Вся Вінниця дуже рада тому, що з’явився університет з таким зовнішнім виглядом, але ж що отримала вся інша область? І чи така людина, яка хотіла навічно залишитись президентом Аграрного не могла виділити свої кошти? З тих які, можливо, у двох сумках повіз його син під час втечі злочинця Януковича. А не забирати іх з пенсій ваших бабусь? І навіщо Калєтніку аграрний?Для таких людей 5 мільйонів не гроші, зарплата ректора це так – «на пиво».

 

За однією з версій ЗМІ аграрний потрібен тому, що саме під час митної кар’єри його сина, було створено факультет митної справи, на якому готуються слухняні кадри для роботи у надприбутковому митному бізнесі. Тому й майданом Вінниці було вирішено про відсторонення Григорія Калєтніка від займаних державних посад, просто по одній причині, тому що більше 90 людей за три дні було вбито режимом у якому родина Калетників займає дуже важливу позицію. І ми не вирішили забирати в нього бізнес, звільняти з роботи викладачів тощо. Ми просто всією громадою, перед героями майдану, несемо відповідальність за те щоб такі люди були назавжди відсоторнені від державних посад.

 

Євгеній Варєніков,громадський активіст.

 

Джерело: vinbazar

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я