На голову Блоги Активна громадська позиція – це прояв сепаратизму?

Активна громадська позиція – це прояв сепаратизму?

529
0

Активістів які на 25-ту річницю хочуть вийти на Майдан і висловити своє незадоволення політикою – геноциду, яку провидить держава, а як інакше назвати таку політику коли за 25 рокі правління  з 52 мільйонного населення  залишилось 42, звинувачують в створенні картинки для путінського режиму. 

Це нагадує події які відбувалися рік тому, коли на активістів які проводили Тарифний Майдан в 2015 році подали до суду і доводили, що Закон про благоустрій має більшу силу аніж Конституційне право людей на мирне зібрання. До речі тоді провладні прихвостні суд програли.

Дуже доречним в даній ситуації є вислів:  « Тихо, бо Путін нападе».

Мета нинішньої влади і її посіпак зрозуміла повною мірою: перевиховати громадське суспільство в покірне стадо не здатне на громадську думку, щоб безнаказанно і надалі грабувати державу і нас з вами.

Особисто мені дуже приємно, що людей які мають громадську позицію та не збираються миритися з свавіллям місцевої влади, називають  «активістами Малиновського».

Також хотів би відповісти на питання, яке задали мені в цій брудній писанині:

«Панове Козяк та Валерій Палій, Петро Гандурський, Анатолій Чайка (пробачте Тарас Бульба), Віктор Маліновський — то на кого ви працюєте?!»

На відміну від вас, я не працюю ні на кого, я повною мірою забезпечена людина і вся моя діяльність направлена виключно на боротьбу з корумпованою, безпринципною,  брехливою, антиукраїнською владою!!!

«Шановні» пропагандисти, хочу сказати, що саме ви брехнею та брудом уподібнюєтесь кремлівському режиму. Шукайте нову роботу, тому що в майбутній Україні місця для вас немає.

В. Малиновський

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я