На голову Політика Активісти вимагають відставки корупціонера Артема Ситника під НАБУ!

Активісти вимагають відставки корупціонера Артема Ситника під НАБУ!

467
0

Під НАБУ проходить мітинг громадських активістів з вимогою невідкладної відставки корупціонера Артема Ситника з посади директора НАБУ!

В Києві біля будівлі НАБУ проходить акція “Сніданок з корупціонером”.

Про це повідомляє екс-нардеп Ігор Мосійчук у своєму телеграм-каналі. Мосійчук пише, що вимога активістів – невідкладне звільнення директора НАБУ Артема Ситника, визнаного судом винним у корупції. «Активісти підігнали автофуру, яку використовують як сцену», – пише екс-нардеп.

Також біля входу до НАБУ за столом з екзотичними фруктами і напоями сидить активіст у масці з обличчям ситого Ситника, що символізує елітний відпочинок директора НАБУ на мисливській базі в Сарнах з дорогим алкоголем, делікатесами і розбитими квадроциклами, який був оплачений за чужий рахунок.

Акція є безстроковою і триватиме до звільнення Ситника, стверджують активісти.

Ще 13 грудня 2019 року директор НАБУ Артем Ситник програв апеляцію у Рівненському апеляційному суді щодо рішення Сарненського суду Рівненської області, який восени визнав директора Ситника винним в адміністративному порушенні під час відпочинку в Рівненській області. Після цього Ситник був офіційно внесений до реєстру корупціонерів НАЗК.

У Верховній Раді України розглядається проект постанови про звільнення Артема Ситника, під яким зібрано 216 підписів народних депутатів…

Ось така оцінка громадськістю “роботи” Ситника у боротьбі з корупціонерами за 5 років…

Джерело

#влада #НАБУ #ситник #корупція #ДБР