На голову Сфера ЖКГ Активісти ГО “Голос Народу” дали конкретну відповідь Департаменту житлового господарства міста Вінниці

Активісти ГО “Голос Народу” дали конкретну відповідь Департаменту житлового господарства міста Вінниці

133
0

Чергова відписка з Департаменту житлового госоподарства викликала багато критики.

     На Ваш лист №КО – 01-88205/01-20 від 19.11.2015 зазначаю, що розгляд мого звернення департаментом житлового господарства (далі – ДЖГ) вважаю таким, що не відбувся.

      Доручення ДЖГ направлене не за його функціональним призначенням тому, що він здійснює управління житловим господарством.

      Але обслуговування димових каналів (далі ДК) та вентиляційних каналів (далі ВК) відноситься до комунальної послуги, а саме – послуги з центрального газопостачання  відповідно до п.1 ст.13 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», яка визначає розподіл послуг за функціональним призначенням.

      Можливо,  саме це є причиною довгострокової переписки з високопосадовцями Вінницької міської Ради (далі – ВМР), та отримання відповідей на запитання, які не задаються,  і саме тому досі не вирішені питання, які ставляться перед міською владою для їх мобільного вирішення.

      Три сторінки із чотирьох О. Лаврік цитує чинні нормативно-правові акти і лише в останньому абзаці останньої сторінки він довів, що жодного звернення старших по будинках та громадських організацій він не читав. У зверненнях констатувались факти невиконання робіт з обслуговування ДК та ВК, їх комплексної періодичної перевірки відповідно до правил, а також ставились вимоги до їх виконання, усвідомлюючи необхідність такої послуги. Одночасно конкретизувався процес роботи КП «АДС», який зводився лише до перевірки ДК і ВК на наявність тяги. Також зазначалось, що ці роботи повинно виконувати газопостачальне підприємство під час планового технічного обслуговування за рахунок коштів виконавця відповідно до Договору на газопостачання населенню тобто безоплатно.  А тому висловлювались обурення стягуванням коштів із споживачів двічі, як газопостачальною організацією (включення до тарифу), так і обслуговуючою організацією (КП «АДС»).

      Вказуючи на те, що перевірка і прочищення ДК і ВК повинно виконуватися спеціалізованою організацією, автор не процитував визначення цього терміну відповідно до Правил Безпеки. Він вказав лише на наявність дозволу на виконання цих робіт.

      Відповідно до п.2.13 «Ліцензійних умов впровадження господарської діяльності» ліцензійні умови поширюються на суб’єкти господарювання в частині робіт з перевірки димових каналів. Отже, будь-кому «жартувати» з нашим життям та здоровям заборонено законом.

       Бездіяльність МКП ЖЕКів та ТОВ «ЖЕО» полягає в тому, що їх керівники підписували акти виконаних робіт без присутності їх представників при виконанні цих робіт.

       Збоку міської влади проявлено безконтрольність та ігнорування сигналів старших по будинках про невиконання комплексу робіт з обслуговування ДК та ВК. Для безпечного проживання мешканців нашого міста ці роботи обов’язкові до виконання, в присутності працівників замовника з належно оформленою документацією на фактично виконані роботи відповідними організаціями  під жорстким контролем відповідного працівника ВМР.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я