На голову Новини Aктuвiстu cкuнyлu Пoрoшeнкa в cмiтнuк!

Aктuвiстu cкuнyлu Пoрoшeнкa в cмiтнuк!

271
0

Відомий український юрист і блогер порадував користувачів мережі новим відео. Так, на своїй сторінці в Facebook Михайло Шнайдер розмістив ролик про закінчення політичної кар’єри екс-президента України Петра Порошенка в … смітнику.

Барвиста і дуже натуралістична відеожабу показує, як укараінци прощаються з минулим. Екс-главу держави кинули в сміттєвий бак (згадуємо “сміттєву люстрацію”) і висміяли результати його “невтомної” роботи за останні 5 років. 

На відео Порошенко закидають пластиковими пляшками, потішаються над ним і завзято знімають цю ганьбу на смартфони. Порошенко поправляє черговий безглуздий сюртук не за розміром, вимазаний у багнюці і побутових відходах, знайдених на дні смітника. Хтось підштовхує бак разом з Порошенком і той, щоб не впасти, чіпляється з останніх сил за “залізного коня”.

Вибравшись на волю, Порошенко сумно і самотньо бреде вулицями під глузливі вигуки народу, який колись посадив його в крісло президента України. Він проходить повз автомобілів середнього класу і скорботи за президентськими кортежами. Українці скандують: “Слава Україні!”, Але вигуки перебивають заклики відвезти смітник з Порошенком в прокуратуру.

Відеожабу Шнайдер назвав “Закон бумеранга. Суворий і нещадний”. Передплатники миттєво відреагували на пост блогера. Деякі користувачі відверто висміювали колишнього гаранта, інші шкодували про те, що це все-таки монтаж, а не реальні події. Знайшлися й такі, які просили не опускатися до рівня того ж Порошенка і не публікувати фейки на радість порохоботам.

Джерело