На голову Новини АКЦІЯ ВІННИЦЬКИХ АКТИВІСТІВ “ПОЛІЦІЯ ВБИВАЄ!!!” (ПАМ’ЯТІ ОЛЕКСАНДРА КОМАРНІЦЬКОГО)

АКЦІЯ ВІННИЦЬКИХ АКТИВІСТІВ “ПОЛІЦІЯ ВБИВАЄ!!!” (ПАМ’ЯТІ ОЛЕКСАНДРА КОМАРНІЦЬКОГО)

393
0

24 червня 2019 о 16.00 місцеві активісти провели Акцію обурення під облполіцією Вінниці… За офіційною версією, Олександр Комарніцький 11 червня 2019, близько 23.00, вступив в конфлікт з оперативником, який попросив його бути потятим під час вилучення гранати в правопорушника. Із відмови допомогти поліції нібито почався конфлікт…

Злий правоохоронець Сергій Пивовар пояснив потім: він ЧОМУСЬ відпихнув чоловіка, й той “впав і забився”… Нормально так “відпихнув”, що Комарніцький від травм потрапив у кому, а потім ПОМЕР!!!

Подію коментує вінницький активіст Юрій Павленко (Хорт):

Ми висунули вимоги до керівництва МВС, ДБР, Генпрокуратури, та Президента України щодо якнайшвидшого розслідування і покарання винних у вбивстві Олександра Комарніцького. Днями відбудеться поховання, про що повідомлю вам окремо.

Я особисто будучи викрадений вінницькими поліціянтами, а потім ув’язнений за виступ проти Порошенка добре знайомий з особливостями роботи вінницької поліції. Начальник міської Сергій Синявський у мене проходить “потерпілим” по “Справі портрету Порошенка”, де стверджуєтсья, що я відлупцював його і ще 20 таких же худих, як він.

Світлина від Юрія Павленка.

Громадські активісти Володимир ВоловодюкСвітлана БевзАндрей Верич, правозахисник Valeriy Paliy, опозиційний депутат міськради Hanna Davydenko, соратниця Олександра Iryna Gaistruk розповіли про інші численні зловживання місцевої влади, котрі покриваються поліцією, зокрема, переслідування тих, хто викриває корупцію і опозиціонує Вінницькому клану на чолі з Гройсманом і Порошенком. Кожен із виступаючих зазнали переслідувань.

Світлина від Юрія Павленка.

Ми висунули наступні вимоги. У випадку їх невиконання ми почнемо безстрокову акцію протесту:

1. Якнайшвидшого безстороннього розслідування обставин вбивства Олександра Комарніцького, встановлення кола всіх винних осіб.
2. Направлення слідчим ДБР клопотання до суду про взяття підозрюваних осіб під варту без права внесення застави відповідно до п.2 ч.4 ст. 183 КПК на час проведення досудового розслідування, оскільки злочин спричинив загибель людини.
3. Невідкладно звільнити* із займаних посад:
1) Педоса Юрія Володимировича – начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.
2) Синявського Сергія Олександровича – начальника Вінницького ВП ГУНП у Вінницькій області.
3) Олійник Ганни Андріївни – начальника відділу комунікації ГУНП у Вінницькій області.
4. Добровільної компенсації моральної та матеріальної шкоди родині потерпілого коштом винуватців злочину.
5. Позачергової переатестації особового складу ГУНП у Вінницькій області та контроль за підготовкою особового складу.
6. Розслідування інших численних злочинів, вчинені на всіх рівнях представниками Вінницького оргзлочинного угруповання на чолі з Гройсманом і Порошенком та їхніх найманців в особі ГО «Гепард Антикримінал» та службовими особами вінницької поліції, котра приховує кримінальні правопорушення. 
7. Надати вмотивовану відповідь по кожному з пунктів у найкоротші терміни, та вжити заходів відповідно до компетенції кожного з вищезазначених органів.

Світлина від Юрія Павленка.

До нас вийшов т.в.о. начальника ГУНП у Вінницькій області Руслан Мороз, котрий прийняв заяву і супутні матеріали та повідомив, що на даний час є вже часткове виконання даних вимог. Тобто слідчим ДБР вже подано клопотання про взяття підозрюваного під варту (очікуємо суду), відсторонення (але ще не звільнення) з посади начальниц обласної поліції Юрія Педоса, часткова компенсація родині загиблого.

Окремо було запропоновано усунення з посад прокурора Вінницької області В’ячеслава Соколового, у зв’язку з покриванням з його боку злочинів поліції і місцевої правлячої кліки. А також Генерального прокурора Юрія Луценка, та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. 
___________________________
*(не плутати з відстороненням)

Наприкінці до акції долучилась співачка Анастасія Костянтинівна (Анастасія Приходько)

Світлина від Юрія Павленка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я