На голову Новини Активісти продовжують блокувати електроопори на Херсонщині, ніч минула спокійно

Активісти продовжують блокувати електроопори на Херсонщині, ніч минула спокійно

85
0

Активісти продовжують блокувати у Херсонській області опори ліній електропередач, що постачають електроенергію, у тому числі до Криму.

Поблизу електроопор у Генічеському та Чаплинському районах області продовжують залишатися активісти, упродовж минулої ночі ситуація була спокійною, спроб витіснити протестувальників з боку правоохоронних органів не було.

Техніку ремонтних бригад пропустили через пункт «Чонгар» на адміністративному кордоні материкової України з Кримом, але розпочати повноцінні відновлювальні роботи протестувальники не дозволили.

За даними кореспондента Радіо Свобода, ремонтні роботи, які там проводились напередодні, були спрямовані винятково на те, щоб заземлити мережі. 

У Херсонській ОДА заявили, що вирішувати ситуацію з проведенням повноцінного ремонту пошкоджених електроопор будуть шляхом переговорів з активістами. І в разі, якщо буде досягнуто згоди, працівники «Укренерго» можуть все полагодити за 4 доби.

У самій компанії «Укренерго» заявили, що падіння в Херсонській області опор ліній електропередач призвело до аварійного відімкненняукраїнських атомних станцій. 

20 листопада на території Херсонської області в результаті вибуху, ймовірно, протитанкових мін, зруйновано дві залізобетонні опори та пошкоджено ще дві опори високовольтних ліній електропередач, по яких йде електропостачання до Криму.

У суботу, 21 листопада, біля зруйнованих електроопор в Чаплинці Херсонської області між учасниками блокади, що перешкоджали початку ремонтних робіт, і правоохоронцями стався конфлікт, виникла бійка.

У ніч на 22 листопада в районі херсонського села Чаплинка сталися вибухи. У штабі громадянської акції щодо блокади Криму повідомили, що «лінія електропередач, яка постачала електрику в Крим, впала і не підлягає відновленню».

У Криму 22 листопада в 00:25 сталося відімкнення електроенергії, яка надходить на територію півострова з материкової частини України. Сьогодні, 23 листопада, у Криму через проблеми з електрикою оголошено вихідний день.

Крим анексований Росією. Учасники громадянської акції по блокаді Криму, вимагають від влади України «енергетичної блокади» півострова.

radiosvoboda.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я