На голову Економіка Афера з ЖК “Європейський “повторюється!

Афера з ЖК “Європейський “повторюється!

1177
0

Замість скверу — новий проект особистого водія Олександра Дана — торгово-офісний центр “Діамант”

Виконком Вінницької міської ради рішенням №560 від 28.02.2019 року віддав частину комунальної паркової зони по вулиці Костянтина Василенко під комерційну забудову компанії особистого водія депутата Вінницької міської ради Олександра Дана. Замість частини скверу побудують черговий торгово-офісний центр, а інвесторів знову втягують в практику “заплатити за нерухомість пайовим внеском” в ЖБК. Житлова афера з ЖК “Європейський” повторюється?Картинки по запросу "фото Олександра Дана"

Схоже, міській владі сквери у Вінниці стають непотрібними, бо не приносять прибутку! А свіже повітря – то таке…

Особливо, якщо на місці цих скверів можна побудувати торгові або бізнес-центри — скоріш за все, саме так вважають депутати Вінницької міської ради і конкретно Олександр Дан, коли в черговий раз разом зі своїми колегами передає своєму особистому водію комунальну землю під забудову. Документація оформлена на приватне підприємство “Вінсервіс-Транзит”, засновником якого і був особистий водій Олександра Дана Олександр Сугак.

Зверніть увагу, що рішення Вінницької міської ради прийняте 28 лютого 2019 року, а вже 11 березня 2019 року ПП “Вінсервіс-Транзит” (ЄДРПОУ 34626043) Олександр Сугак разом зі Кур’ятою Юлією Валентинівною передає підприємство Первачуку Михайлу Костянтиновичу. Юлія Кур’ята — партнер Сугака по володінню акціями “Інфракона” та ще одна довірена особа Олександра Дана. Юлія Кур’ята є керівником ТОВ “Інвест Тавер” (ЄДРПОУ 42080209), кінцевим бенефіціаром якого є дочка Олександра Дана — Даніела). Змінюється також офіційна адреса ПП “Вінсервіс-Транзит” з Київської, 16 (територія “Інфракону”, співвласником якого є особистий водій депутата) на Замостянська, буд. 34-а, кв. 201.Світлина від Вінниця Корупційна.

У рішенні Виконкому Вінницької міської ради №560 від 28.02.2019 року не вказано конкретно, на яких саме умовах комунальні земельні ділянки передані ПП “Вінсервіс-Транзит”, але в переліку діючих договорів оренди земельних ділянок Вінницької міської ради знаходимо, як мінімум, три ділянки на вулиці Костянтина Василенка:

— договором від 07.07.2009 підприємство отримує в оренду на 25 років ділянку 3,5 сотки за ціною…3 662 гривні на рік!

— договором від 22.08.2008 підприємство отримало в оренду на 25 років ділянку 8,5 соток за ціною…10 653 гривні на рік!

— в той де день окремим договором від 22.08.2008 в оренду на 25 років отримана ще одна ділянка розміром 18,5 соток за ціною…13 912 гривень на рік!

Останні дві ділянки вже передані з метою комерційного використання. Детальна інформація про них в Переліку діючих договорів оренди земельних ділянок на сайті Вінницької міської ради.

Представники торгово-офісного центру вже продають ще не побудовані офіси за тією ж схемою, за якою продавали квартири в ЖК “Європейський” — через внески в ЖБК. Це вже викликає певні підозри, що на місці скверу побудується хоч щось…

Вінничани, будьте обережні! Щоб афера з ЖК “Європейським” не повторилася знову вже на БЦ “Діамант”…

Джерело

#влада #корупція #афера #міськрада #Вінниця