На голову Новини Адмінсуд – чи не належний він владі?

Адмінсуд – чи не належний він владі?

291
0

  25 січня М. Азаров призвав до перевірки порушень МВД та Антимонопольного комітету, і притягнення до відповідальності.

         Колегія Вінницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України в грудні 2010 року образила виконавчий комітет Вінницької міської ради, вказавши на порушення ними Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та постанови Кабінету Міністрів України, що призводить до значного нерегульованого підвищення вартості житлово-комунальних послуг і скарг мешканців міста.

        Ображені визвали кривдників на дуель, та їх почав розбороняти Вінницький окружний адміністративний суд.      

           З шести, на думку Антимонопольного комітету, порушень, суд пробачив виконкому лише четвертий пункт, тобто з рахунком 1:5 виконком програв, але боротьбу продовжив.

       Невдоволений таким же рішенням апеляційного суду виконком звернувся до Вищого адміністративного, який подумав і сказав – підіймайте ще раз, можливо з тих підстав, що сама назва –  адміністративний наводить на думку:  чий це суд.

          Нарешті, при новому розгляді справи, після неодноразових спроб, 23 січня 2012 року в складі нової колегії суддів, Вінницький окружний адміністративний суд виніс вердикт з рахунком, не повірите –  5:1, тобто, вже на користь міської адміністрації . Отже, загальний рахунок нічийний – 6:6. Та чи не засудив суд Закони України і Постанови Кабміну, поживемо – побачимо. Адже 25 січня М. Азаров призвав до перевірки порушень МВД та Антимонопольного комітету, і притягнення до відповідальності.

 

               За розвитком подій спостерігала ТРК «Вінниччина».

               Очікуємо на матч-реванш.

                26.01.2012                                                              Євген Покорський

             

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я