На голову Новини А чи не задумувалися Ви – який у лікарів хабар?

А чи не задумувалися Ви – який у лікарів хабар?

220
0

Дуже часто це шоколад, гроші, різноманітні дорогі подарунки, такі як, наприклад, – коньяк! Подумайте собі – не хліб, не масло, не картопля – а коньяк? І є люди, які запитають у нас: «чи нести нам такий подарок лікарю?».

Дуже часто це шоколад, гроші, різноманітні дорогі подарунки, такі як, наприклад, – коньяк! Подумайте собі – не хліб, не масло, не картопля – а коньяк? І є люди, які запитають у нас: «чи нести нам такий подарок лікарю?».

 

 

Ось таке нещодавно повідомлення до нас надійшло:

 

Доброго Вечора,

 

У мене була проблема з коліном, зайшов до травматолога, сказав перед ренгеном, що треба класти гіпс, після побачив ренген, каже треба робити операцію. У відповідь кажу, для чого лягати під ніж якщо ходжу без проблем – таки, поклали гіпс.

 

Знайома лікарка каже що треба віднести йому коньяк, говорить що це не є хабар, а елементарна подяка.

 

Лікарня є Державним закладом. Підкажіть, чи варто віддячити матеріально, у даному випадку.

 

Дякую, Петро

 

Найперше ось що дивує та обурює – це тотальна практика у лікарів – зробити непотрібну операцію і призначити непотрібні ліки. Це найпоширеніші схеми хабарництва і недобросовісності лікарів. Саме тут ми повинні бути дуже пильними і не погоджуватися одразу на непотрібну процедуру. А для цього:

 

1 – ставте під сумнів будь-який діагноз

 

2 – самі дізнайтеся про визначений у вас діагноз, використовуючи інтеренет

 

3 – підіть як мінімум ще до двох лікарів та проконсультуйтесь щодо вашої проблеми

 

4 – вимагайте за кожну платну процедуру:

 

Підставу стягнення оплати (наказ, розпорядження)

Касу

Чек

5 – оскаржуйте незаконні дії лікарів. Напишіть скаргу головному лікарю та в районне управління охорони здоров’я

 

6 – подзвоніть на гарячу урядову лінію та поскаржтесь на хабарника. Телефон – 0800 507 309

 

І ще одне, що дуже вражає з вищезазначеної історії – це вид хабаря – коньяк. І, дійсно, хто з нас бачив бідних лікарів? Як правило, це заможні люди. Практично всі з машинами, гарними квартирами, дорогим одягом. Ці люди небідні. Ось чому у них хабар – це коньяк та дорогі речі.

 

Якби наші лікарі просили хліба, молока, картоплю – тоді їх можна було б зрозуміти, але вимагаючи, як правило, розкішних речей, вони поступають негідно та корупційно.

 

Дорогі українці, тільки ми можемо змінити нашу країну принциповою та чесною поведінкою. Не стимулюймо хабарні системи у лікарнях, а що найголовніше – повідомляйте правоохоронні, державні органи, а також і громадські організації про хабарників та нечесних людей. Такою поведінкою – ми, точно, очистимо нашу країну від негативних явищ хабарництва та корупції.

 

Джерело: nihabarnyctvu

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я