На голову Новини 8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, а 9 –...

8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, а 9 – перемогу над фаш. нацизмом

191
0

8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років, а 9 – перемогу над фашистсько-німецьким нацизмом…

Дата приурочена до річниці капітуляції нацистської Німеччини 8 травня 1945 року. Саме цей день прийнято вважати Днем перемоги над німецьким нацизмом у Другій світовій війні.

В Україні День пам’яті і примирення відзначають із 2015 року.

Пов’язане зображення

Згідно з законом, шанобливе ставлення до пам’яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні, ветеранів війни, українському визвольному русі та жертв нацизму є священним обов’язком держави та громадян України.

Символом вшанування пам’яті жертв Другої світової війни є червоний мак. Ця квітка – пам’ятний знак жертв усіх військових і громадянських конфліктів, а також відображення кривавого сліду від пострілу.

В більшості країн Європи, а також у США та Великобританії свято Перемоги у Другій світовій війні відзначають 8 травня під офіційною назвою День перемоги у Європі.

Крім того, деякі країни в цей день відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни, проголошений Генасамблеєю ООН.

Результат пошуку зображень за запитом "день пам'яті та примирення"

Ну а зараз піднімає голову новий вид цього лиха – рашизм! РФ вже 6-й рік веде проти УКраїни неоголошену гібридну війну… Але ми – на своїй землі! Борімося – поборемо й цього ворога, який раніше брехливо називав себе “братскім народом”!…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я