На голову Новини 6-7 млн ​​українців не платять пенсійні внески – Рева

6-7 млн ​​українців не платять пенсійні внески – Рева

259
0

Тільки створення умов, при яких громадяни України будуть самі зацікавлені в офіційному працевлаштуванні, призведе до виходу економіки з тіні. Таку думку висловив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Від 6 до 7 млн працездатного населення України не платять пенсійні внески. 

Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, інформує “Гордон“.

“У нас проблема не в погану демографію, як деякі намагаються нас переконати, а в тому, що від 6 до 7 млн ​​працездатного населення перебувають” в тіні “не платять внески в пенсійну систему”, – сказав він.

На думку Реви, реформування пенсійної системи вплине на ринок праці, зокрема, нові вимоги до страхового стажу створять умови, при яких працівники вимагатимуть оформляти їх офіційно.

Крім того, реформа допоможе усунути причини, які призвели до фактичного банкрутства Пенсійного фонду, вважає міністр.

“Уряд ставив за мету не зменшення кількості пенсіонерів через підвищення пенсійного віку, а розширення кола платників єдиного соціального внеску. Підвищення пенсійного віку не усунуло б причину проблем Пенсійного фонду, а й поставило б у однаково програшне становище і тих, хто мінімізував витрати несплатою внесків , і тих, хто працював чесно все життя і заробляв на пенсію “, – заявив Рева.

17 травня 2017 року Кабмін  схвалив проект пенсійної реформи Вона, зокрема,  передбачає скасування обмежень на пенсії працюючим пенсіонерам , скасування особливих умов виходу на пенсію, поступову ліквідацію дефіциту Пенсійного фонду і інше.

Національна рада реформ  підтримав проект пенсійної реформи , рекомендувавши уряду відкласти  збільшення мінімального страхового стажу з 15-ти до 25 років з 1 січня 2018 року до 2020 року.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман прогнозує, що проект реформи буде розглянуто Верховною Радою на наступному тижні. На його думку, в парламенті є голоси для ухвалення реформи, а кошти на її проведення  з’являться завдяки детінізації економіки .

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я