Новини 51 бронежелет вирушив з Вінниці в зону АТО

51 бронежелет вирушив з Вінниці в зону АТО

155
0

 3 липня, з Вінниця відправляла бронежилети 4-го ступеня захисту для бійців батальйону територіальної оборони Вінниччини, які наразі перебувають у зоні АТО.

 3 липня, з Вінниця відправляла бронежилети 4-го ступеня захисту для бійців батальйону територіальної оборони Вінниччини, які наразі перебувають у зоні АТО.

 

 

51 бронежилет був виготовлений за кошти вінницького народного депутата Олександра Домбровського,який у важку хвилину, підставив плече для підтримки наших бійців.

 

Голова Вінноблдержадміністрації Олійник А.Д. передав захисне спорядження представнику автомайдану Вінниці Басюку для подальшого транспортування їх у зону бойових дій.

Залізні пластини, що вшивались в бронежилети, були виготовлені у Житомирі,самі ж бронежилети виготовлялись уже безпосередньо у нашому місті. Перед тим, як передати бронежилети учасникам АТО, захисне спорядження проходило тестування різноманітною зброєю на заводі «ФОРТ». Жодна куля не пробила пластину.

 

За допомогою благодійних коштів та відсутності бюрократичної тяганини час виготовлення та ціну на спорядження вдалось суттєво знизити. Якщо найнижча ціна бронежилета такого ступеня захисту коштує близько 4000 грн. то ці бронежилети вартують набагато менше,приблизно 1000 грн.

Губернатор області Олійник виразив вдячність усім, хто брав участь у виготовлені спорядження та наголосив на важливості такої роботи.
Також у суботу, 5 липня, на Схід України планується передати другу партію бронежилетів у кількості 149 виробів.

 

Андрій Маєвський
 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я