На голову Новини 27 березня 2015 року відбулось засідання правління громадської ради при ОДА

27 березня 2015 року відбулось засідання правління громадської ради при ОДА

157
0

 В роботі правління взяли участь 6 членів із 9-ти. На розгляд були винесені наступні питання:

 В роботі правління взяли участь 6 членів із 9-ти. На розгляд були винесені наступні питання:

 

 

1. Про засідання комітетів громадської ради.

2. Про участь голови ГР в роботі громадської ради при Бершадській РДА.

3. Про результати роботи робочої групи з вирішення проблем доступу до навчання випускників спеціальних загальноосвітніх шкіл Вінницької області.

4. Про ініціативи створення комітету № 5.

5. Про роботу експертної групи.

6. Про навчання членів ГР.

7. Про роботу над проектом стратегії області до 2020 року.

8. Про пенсійне забезпечення переселенців з АРК.

9. Про проекти концепцій тариторіально-адміністративної реформи і децентралізації влади.

10. Про розробку обласної антикорупційної програми.

З першого питання виступили голова комітету № 1 Віктор Маліновсткий, заступник голови комітету № 4 Вадим Кудіяров, голова ГР Михайло Бардин. Інформацію прийняли до відома.

З другого питання голова ГР Михайло Бардин повідомив про участь в роботі засідання громадської ради при Бершадській РДА, що відбулось 26 березня 2015 року в залі засідань Бершадської РДА. Схарактеризував роботу районної громадської ради як ініціативну і конструктивну. Передбачив подальшу конструктивну співпрацю з цією громадською радою. Інформацію прийняли до відома.

З третього питання Михайло Бардин повідомив, що вже близько місяця діє робоча група із зацікавлених представників інститутів громадянського суспільства, яка розглядає проблемне питання доступу до здобуття професійно-технічної освіти випускниками спеціальних загальноосвітніх шкіл Вінницької області, яка полагає у юридичній невизначеності свідоцтв, що отримують випускники по закінченні таких навчальних закладів та у відсутності необхідної кількості ліцензованих спеціальностей в професійно-технічних навчальних закладах області. Михайло Бардин запросив зацікавлених членів ГР долучитися до робочої групи. Інформацію прийняли до відома.

З четвертого питання було розглянуто ініціативи Юрія Захарчука та Андрія Кавунця щодо створення іще одного комітету. В ході дискусії Олексій Буряченко запропонував запропонувати ініціатору створення комітету № 5 в складі громадської ради отримати згоду на входження до складу комітету п’яти-шести членів громадської ради та окреслити пролематику для розгляду комітетом, що не відповідає проблемним напрямкам, які визначені для комітетів № 1-4. Пропозиція Олексія Буряченка була схвалена одноголосним голосуванням.

З п’ятого питання Віталій Дорох окреслив три напрямки роботи екпертної групи: 1) інформаційний – відслідковувати нормотворчу і розпорядчу діяльність ОДА шляхом відслідковування рішень, що розміщуються на офіційному веб-сайті; 2) консультативний – надання методичної та експертної допомоги комітетам в розгляді проблемних питань, сприяння у формуванні питань та їх розгляді шляхом проведення консультацій з громадськістю; 3) навчальний – проведення навчань для членів громадських рад та державних службовців з питань участі громадськості в реалізації державної політики. Запропонував окреслення конкретних проблемних питань для розгляду експертною групою винести на засідання самої експертної групи. пропозиції Віталія Дороха прийняли до відома.

З шостого питання в обговоренні тем для навчання членів громадської ради взяли участь Віталій Дорох, Віктор Маліновський і Олексій Гончар. Кожен запропонував окрему тему навчання, кожна з яких ще потребує уточнення та визначення лектора для її розкриття перед членами ГР. Віталій Дорох, Віктор Маліновский та Олексій Гончар отримали доручення правління підготувати ччітко окреслену тему для навчання та визначити фахівця, що зможе її розкрити для слухачів.

З сьомого питання Віталій Дорох повідомив, що розпорядженням голови ОДА А.Олійником була сформована робоча група з доопрацювання проекту стратегії розвитку Вінницької області до 2020 року, в яку не увійшли представники громадської ради. Правління доручило голові ГР Михайлові Бардину звернутись з листом до
10:45:52

голови ОДА Валерія Коровія з пропозицією про включення до складу робочої групи голови ГР при ОДА.

Віталій Дорох також повідомив, що на офіційому веб-сайті ОДА вже розміщено інформацію для голів РДА про збір ідей проектів для змістовного наповнення проекту програми 2020. Цю інформацію прийняли до відома.

З восьмого питання Віталій Дорох повідомив про тривожну тенденцію припинення виплат пенсій переселенцям із АР Крим, що проживають в місті Хмільнику на тій підставі, що в пенсійному фонді Вінниччини відсутні пенсійні справи цих громадян. Вирішили оголосити про готовність силами громадської ради при облдержадміністрації надати необхідну допомогу таким пенсіонерам з метою відстоювання їх прав на отримання передбачених для них законом пенсійних виплат.

З дев’ятого питання Віталій Дорох запропонував у зв’язку із формування робочої групи з розробки проекту перспективного плану формування територій громад Вінницької області звернутися від імені громадської ради про включення до складу робочої групи наших представників. Вирішили запропонувати для включення до складу робочої групи Віталія Дороха, Андрія Кавунця і Віктора Маліновського. доручити підготувати звернення та направити його до ОДА голові громадської ради Михайлові Бардину.

З десятого питання Віталій Дорох повідомив про підписання головою ОДА розпорядження від 16 березня 2015 року № 160 про створення робочої групи з підготовки обласної антикорупційної стратегії на 2015-2017 роки, до складу якої включено голову громадської ралди апри облдержадміністрації Михайла Бардина. Для забезпечення підггтовки і подання пропозицій від члені громадської ради правілння доручило голові ГР довести розпорядження до відома усіх членів громадської ради.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я