На голову Новини 1.9 млн. гривень виділила Вінницька міська Рада для тітушок

1.9 млн. гривень виділила Вінницька міська Рада для тітушок

86
0

У кого б не запитали про реальні зміни чи то в прихильника Революцій чи то в противника, кожен відповість – ні, змін не відбулось, хіба на гірше. Різниця лише у тому, що прихильник змін не прив’язується до «ціни на ковбасу», а чекає перспектив, противник чекає кинутого огризка з барського російського плеча. 

 У кого б не запитали про реальні зміни чи то в прихильника Революцій чи то в противника, кожен відповість – ні, змін не відбулось, хіба на гірше. Різниця лише у тому, що прихильник змін не прив’язується до «ціни на ковбасу», а чекає перспектив, противник чекає кинутого огризка з барського російського плеча. 

 

Як би не було, кадрова ротація на молодих патріотів не відбувається. Старі проблеми стають ще старішими, людський гнів продовжує наростати. Незаконні будівництва, прихватизація річок, відбирання земель, – мітинги і протести по всій Україні. Ці речі існують паралельно Східному фронту, поза як вони існують українцям приходиться розриватись на два фронти: 1-й проти місцевого внутрішнього, страшного ворога зрадника, чиновника, корупціонера який сидіть на теплому облюбованому місці і нікуди не поспішає зрушати; 2-й озброєні російські диверсанти ГРУ та обдурений радянським міфом Кремля –обдурений люд Сходу.

Виникає цілком логічне запитання: що ж робити? Проти кого воювати та проти кого боротись?

На минулій сесії Вінницької міської ради 1.9 млн. гривень було виділено на утримання сумнозвісного підрозділу «Гепард-Захист плюс».

Нажаль на сьогодні у вінничан ця назва не асоціюється із благородною твариною, ба навпаки, в уяві може виникнути хіба облізлий кіт з помийної ями. Річ у тім, що дана охоронна фірма міської ради вже і не охоронна фірма, і не самооборона, і не інкубатор тітушок. Адже раніше «оберігала спокій» команди екс-мера Гройсмана, потім озлобившись жовто-блакитними биндочками обізвалась в бронижелетах захищати владні структури від «озвірівших бабусь-протестувальників». Найцікавіше, як завжди в корні: за багатьма свідченнями, керівники охоронної банди Мельник, Плахотнюк – організатори поїздок анти-майдану з Вінниці до Києва. На сьогодні підрозділ «Гепард-Захист плюс» визнаний – найкращим у місті.

Цей процес характеризується дуже просто: без «Беркуту» не обійтись бо незадоволені революційними наслідками патріоти, рано чи пізно почнуть вимагати справедливості. Складається враження, що вже сьогодні влада визначила методи оборони. Змінюючи шеврони, профінансувавши та визнаючи нові силові блоки, під прикриттям, старі чиновники хочуть оборонятись від революції руками самої ж революції. Хитро, нічого не скажеш.

Одним словом, на п’єдестал слави сьогодні зійшли не ті хто пробивав колеса автобусам начиненим тітушками, а ті хто їхав до Києва кричати «Януковіч наш прєзідєнт». Пильне око громадськості поки що за цим спостерігає, кого хочуть обдурити чиновники теж не відомо, хіба що самих себе, бо людський гнів вилазить боком – зима 2014-го цьому наявний доказ.

 

 

 

 Володимир Воловодюк

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я