На голову Новини 12 липня: хто такі пастафаріани і що сьогодні чекає на Януковича

12 липня: хто такі пастафаріани і що сьогодні чекає на Януковича

366
0

Сьогодні всі люди, які шанують Бога мають повне право підняти келихи з червоним. Або білим. Тому що 12 липня відзначається велике християнське свято – день Петра і Павла.

Якщо ви не належите до тих, хто по неділях ходить до церкви, то можете просто сміливо вітати всіх Петь і Паш навколо вас. Їм буде приємно, а з вас не убуде, повідомляє “Обозреватель“.

Також в Україні нарешті стартує вступна кампанія в ВНЗ. А значить батьки майбутніх студентів (або солдат, якщо не пощастить) вже запаслися серцевими краплями і разом зі своїми дітьми починають штурмувати стіни навчальних закладів. Бажаємо всім абітурієнтам удачі, а членам приймальних комісій терпіння.

Ще в Києві почалися обшуки в одній із найбільших державних компаній “Укренерго”. Не те, щоб ми анонсували цю подію, адже маски-шоу вже в самому розпалі. Але раз компанія така велика, то значить і обшуки там явно затягнуться на весь день. Так що стежимо, вболіваємо, переживаємо за сторону, яка кожному більш симпатична.

Ще одна подія, яка робить 12 липня особливим днем сталася в 2013 році. В цей день в Росії була зареєстрована перша громада пастафаріан. Хто не знає – це така прикольна релігія, представники якої вірять у Летючого Макаронного Монстра і кепкують над консервативними вірянами.

Деякі нудні люди називають пастафаріан придурками, але незважаючи на це їх стає все більше. Так що росіянам, які більше не бажають вірити в “скріпи”, є куди направити свій релігійний запал. Принаймні, на відміну від представників РПЦ, пастафаріани не закликають влаштовувати православний джихад в оточуючих Росію країнах. Так що мої симпатії на їхньому боці.

А тепер серйозно. У Раді розглянуть законопроект про позбавлення нардепів зарплат за прогули і порушення регламенту. Це дуже добре і правильно. Правда. Якщо закон набере достатньо голосів (так, я мрійник), то, можливо, спікеру парламенту Андрію Парубію більше не буде так самотньо під час п’ятничних засідань, які зазвичай відвідує лише він і пара десятків нардепів “відмінників”.

Так, і ще одна подія, про яку в своєму Twitter написала прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган. Сьогодні продовжиться судове засідання по суті справи за обвинуваченням Віктора Януковича в зраді. До речі, нещодавно сам втікач відмовився брати участь в процесі з власної держзради, але кого це хвилює. Однак українській Феміді краще поквапитися з винесенням вироку, тому що має вигляд колишній президент дуже паршивий. Може не дотягнути.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я