На голову Новини 1 травня міській владі поставили ультиматум

1 травня міській владі поставили ультиматум

235
0

Невдоволення пенсійною реформою та системними зловживаннями в житлово-комунальній галузі м. Вінниця, вивело активістів Незалежної профспілки «Голос народу» на мітинг якій відбувся 1 травня 2011 р. у сквері Козицького м. Вінниця. Спільно з представниками КПУ було не лише відзначено 1 травня, яке завжди було не просто святом, а символічним днем боротьби найманих працівників та профспілкових організацій за соціальну справедливість. Але й озвучено цілком реальні речі.

 ВІДЕО

 

 

Невдоволення пенсійною реформою та системними зловживаннями в житлово-комунальній галузі м. Вінниця, вивело активістів Незалежної профспілки «Голос народу» на мітинг якій відбувся 1 травня 2011 р. у сквері Козицького м. Вінниця.

Спільно з представниками КПУ було не лише відзначено 1 травня, яке завжди було не просто святом, а символічним днем боротьби найманих працівників та профспілкових організацій за соціальну справедливість. Але й озвучено цілком реальні речі.

Зокрема, Віктор Малиновський, Почесний голова Незалежної профспілки «Голос народу» зосередив увагу на системному характеру зловживань з боку Вінницької міської влади, яка не тільки ігнорує волю територіальної громади міста, але й намагається саботувати рішення Антимонопольного комітету яким визнано незаконність ряду рішень міської влади та встановлено грубе порушення норм антимонопольного законодавства при затвердженні типового договору із ЖЕКами.

В зв’язку з цим, Віктор Малиновський озвучив текст ультиматуму до міської влади. Зокрема, Незалежна профспілка «Голос народу» вимагає:
• Скасувати протизаконні рішення Виконавчого комітету Вінницької міської ради від 27.04.2009 №962, від 28.05.2009 №1157, від 22.04.2010 № 818 про прийняття Типового договору із ЖЕКами.
• Здійснити перерахунок, надлишково сплачених коштів за 2009 – 2010 р. р., та зарахувати їх в рахунок майбутньої сплати за житлово – комунальні послуги.
• Створити спільну комісію за участю представників прокуратури, МВС, громадськості, ЗМІ, та Незалежної профспілки «Голос народу».
• Притягти до відповідальності посадових осіб місцевого самоврядування причетних до прийняття відповідних рішень.

Лідія Закусілова, секретар обкому КПУ, продовжила думку профспілкового діяча про системні зловживання в комунальній галузі міста та запропонувала прихильникам Комуністичної партії підтримати ультиматум до міської влади скріпивши його текст своїми підписами. «Нам необхідно об’єднуватись заради вирішення спільних завдань» – зазначила Лідія Олексіївна.

 Фоторепортаж події

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я