Війна Чекаємо на об’єднане рішення щодо Leopard – Зеленський

Чекаємо на об’єднане рішення щодо Leopard – Зеленський

196
0

Буде ще один важливий сигнал від іншої держави щодо постачання західних танків, зазначив український лідер.

Передача Україні танків Leopard 2 потребує об’єднаного рішення західних партнерів. Про це сказав президент Володимир Зеленський на прес-конференції за підсумками другого саміту Люблінського трикутника у Львові у середу, 11 грудня.
Він визнав, що тема танків сьогодні обговорювалася і є “дуже позитивні сигнали та дуже позитивні рішення”.
“Ми очікуємо об’єднаного рішення. Одна держава “леопардами” нам не зможе допомогти, тому що ми боремося з тисячами танків Росії. Зрозуміло, що наші люди все вже показали – вони міцніші навіть за російські танки. Але мені здається, що нашим партнерам треба вже шкодувати наших людей, тому що це скарб та потенціал перемоги у цій війні, а не шкодувати ту чи іншу кількість для передачі танків нашій державі”, – сказав Зеленський.
Він припустив, що сьогодні буде ще один важливий сигнал від іншої держави щодо постачання танків.

“Але все це – велика об’єднана робота всіх держав”, – резюмував Зеленський.

Влада Польщі прийняла рішення передати Україні роту танків Leopard 2 у рамках міжнародної коаліції. Про це сказав польський президент Анджей Дуда на брифінгу у Львові у середу, 11 січня.
“Ми хотіли б, щоб це була міжнародна коаліція, і ми на її розгляд подали пропозицію про надання першого пакету танків Leopard 2, який, сподіваюся, разом з іншими партіями цих танків, які є в інших країнах, будуть відправлені до України”, – сказав він.
Анджей Дуда уточнив, що таке рішення в Польщі вже ухвалено, але не повідомив подробиць про “танкову” коаліцію.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я