РУХ Ветеранів і Пенсіонерів Українцям перерахують пенсії з 1 березня: кому додадуть 1000 грн

Українцям перерахують пенсії з 1 березня: кому додадуть 1000 грн

461
0

В Україні в результаті осучаснення пенсій у березні збільшення 1000 грн можуть отримати ті українці, розрахунковий розмір виплати яких становить 4 166 грн. При цьому при підвищенні не враховуватимуть доплати, що входять до фактичного розміру пенсії.

З урахуванням рівня інфляції та розміру зростання зарплат індексацію пенсій в Україні з 1 березня мають провести у розмірі 24% (точну цифру не озвучили).

Якщо осучаснення буде у розмірі 24%, тобто при пенсії у 4166 грн. прибавка становитиме 1000 грн. Однак, якщо розрахунковий розмір пенсії значно менший за мінімальну пенсію, індексація може таких пенсіонерів не торкнутися.

Інший приклад: ваш розрахунковий розмір пенсії складає 3000 грн. Після осучаснення у березні 2023-го виплату збільшать до 3720 грн.

Таким чином, осучаснення не торкнеться українців, які мали невеликі зарплати чи накопичили маленький стаж. У такому разі державні гарантії підтягують пенсію до певного рівня, і це збільшення і враховують при осучасненні.

Якщо ваш розрахунковий розмір пенсії близький до фактичного, розмір підвищення буде близько 24%. Звідки взялися 24%? Згідно з формулою, половину зростання зарплат за минулі три роки додають до половини від рівня інфляції. Половина суми цих показників – 24%.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я