На голову Новини Генпрокурор Рябошапка пообіцяв щотижневі затримання корупціонерів

Генпрокурор Рябошапка пообіцяв щотижневі затримання корупціонерів

72
0

Новообраний генпрокурор Рябошапка пообіцяв модернізувати Генпрокуратуру та інтенсивно боротися із корупцією. Про це він сказав після свого представлення на посаді глави відомства…

“Своїм завданням бачу зробити цю систему ще більш потужної, зробити все-таки прокуратуру дійсно органом, який координуватиме всі правоохоронні органи і ставити перед ними завдання в сфері боротьби зі злочинністю і контролювати виконання цих завдань, причому жорстко … Ми не хочемо крові буквально, але в сенсі правовому ми хочемо крові”, – заявив Рябошапка.

Новообраний генпрокурор анонсував щотижневі затримання корупціонерів з числа топ-чиновників! Хочеться вірити… Бо тотальна корупція в Україні вже ДІСТАЛА!

“Щотижня хтось повинен бути притягнутий до відповідальності з високопоставлених чиновників. Якнайбільше активів, грошей, які були вкрадені у цієї країни і у наших людей, повинні бути знайдені і повернені країні. Власне, це і буде нашим основним пріоритетом на найближчі роки”, – наголосив Рябошапка.

ВІДЕО

Руслан Рябошапка до посади генпрокурора обіймав посаду заступника голови Офісу президента. У 2010-2011-х був директором Бюро з питань антикорупційної політики Секретаріату Кабміну, у 2011-2013-х – заступником директора Департаменту юридичного забезпечення Секретаріату Кабміну.

У 2013-2014-х очолював Департамент аналізу антикорупційної політики у неурядовій організації Transparency International Україна. Був заступником міністра юстиції в уряді Арсенія Яценюка. У 2016-2017-х був членом Національного агентства з питань запобігання корупції.

На виборах 2019-го Рябошапка був радником Володимира Зеленського…