Вівторок, 09 квітня 2019 16:34

Міненерго почало боротьбу з домашніми сонячними електростанціями!

Те, що паразити-чиновники щодня придумують все нові способи "видурювання" грошей у громадян держави - давно встановлений ФАКТ! От українські бюрократи теж не відстають від "колег"...

Мало того, що вони діють спільно з олігархами й сприяють зростанню комунальних тарифів, так придумали ще й таке...

Міністр енергетики Ігор Насалик запропонував уряду ввести обмеження для встановлення в Україні домашніх приватних сонячних електростанцій потужністю до 30 кВт.

Про це написав голова Асоціації споживачів енергетики та комунальних послуг Андрій Герус у соцмережі.

У листі, яке Міненерго направило на Кабінет міністрів, ідеться про те, щоб заборонити домашні СЕС встановлювати на землі, а можна було тільки на дахах або фасадах (дотепер можна і на землі, і на дахах), повідомив Герус.

Міністр інформує Кабмін, що вже 7,5 тис домогосподарств поставили такі приватні СЕС загальною потужністю 160 МВт, і це "переросло у високорентабельний бізнес", тому державі слід ввести обмеження.

 

 
 
 
 
 
 

За словами Геруса, домашні приватні СЕС несуть найменше шкоди та найбільше користі для енергосистеми: середній розмір такої сонячної станції зараз становить 21 кВт, вони наближені до споживачів, сприяють енергоефективності та розвивають середній клас - розмір інвестицій у такі проекти становить 15-20 тисяч доларів.

Експерт зазначає, що обмеження діятимуть на користь енергокомпанії ДТЕК Ріната Ахметова. За його словами, через обмеження українцям буде складніше самостійно виробляти е/е і доведеться "купувати дорого у Ахметова".

"Лише одна сонячна станція ДТЕКу Ахметова на енергопрофіцитному Півдні України має потужність 240 МВт і це більше, аніж 160 МВт у 7500 домогосподарств-маленьких СЕС по всій Україні", - порівняв він.

Нагадаємо, на початку 2019 року ДТЕК олігарха Ахметова запустила одну із найбільших у  Європі сонячних електростанцій. Тепер ви зрозуміли, ЗА КОГО грає Насалик?

А ОСЬ І РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ КОРУМПОВАНОГО УРЯДУ ПОРОШЕНКА В СФЕРІ КОМУНАЛКИ:

Переглядів 950
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?