Понеділок, 03 грудня 2018 14:02

Монетизація субсидій в Україні ПЕРЕНОСИТЬСЯ і буде "по-новому"!

З 1 січня 2019 (як було заплановано раніше) ніхто і нікому субсидію живими грошима видавати не буде! Це почнуть робити після закінчення опалювального сезону, тобто аж із 1 травня! Тож маємо чергову брехню Гройсмана!

Для цього кожному українцю, який отримує субсидію, потрібно буде подавати документи заново, і заяву, і декларацію з обов'язковим зазначенням номера мобільного телефону. Після призначення нових субсидій в Міністерстві соціальної політики сформують реєстр субсідіантов, його передадуть в «Ощадбанк», а також в служби, які постачають послуги.

В «Ощадбанку» відкриють єдиний рахунок, куди будуть приходити гроші з держбюджету. А вже фінансова установа буде перераховувати їх службам. Але служби ці повинні будуть до 13 числа кожного місяця подавати заявки в банк по кожному споживачеві. І тільки тоді до 18 числа цього місяця банк повинен буде перерахувати гроші.
 
І ще одне "покращення" - нововведення для споживачів від Гройсмана:

Якщо заборгованість по всіх службах перевищить 340 гривень, то субсидія скасовується автоматично, а на телефон споживача приходить СМС-повідомлення.
 
Експерти вважають такий механізм монетизації субсидій надмірно складним і не зовсім відповідає обіцянкам уряду Гройсмана  по дуже зручній схемі  заміни субсидій живими грошима...

Переглядів 302
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?