Четвер, 22 листопада 2018 14:30

Кабмін Гройсмана почне перевіряти жителів на незаконне отримання субсидій!

Міністерство фінансів почне перевіряти жителів на незаконне отримання субсидій!

З кожним роком все більше людей отримують субсидії від держави. Отож Міністерство соціальної політики і Міністерство фінансів будуть вводити перевірки для виявлення громадян, які отримують знижки на комунальні послуги від держави без будь-яких на це причин. Покращення чи імітація бурної роботи?

Тепер держава буде перевіряти умови життя громадян, рахунки, покупки, місця для відпочинку, наявність нерухомості та засобів пересування та інших факторів, які впливають на рівень життя.

Масової перевірки піддадуться люди, які стоять на обліку в центрі зайнятості і отримують допомогу з безробіття. В Україні зареєстровано 300 тисяч безробітних і всі вони отримують гроші від держави. Багато з них працюють за кордоном або влаштовані неофіційно.

Якщо виявиться, що людина отримувала субсидію без прав на неї, його не тільки позбавлять виплат, а й зобов'яжуть повернути державі гроші, які отримали раніше.

Перевіряти будуть і одержувачі, і претенденти на субсидію, а також переселенці. Контролери зможуть перевіряти банківські дані і рахунки.

 Під час перевірки громадян на шахрайство, виплати можуть зупинити на місяць.

Верифікація буде проходити в кілька етапів. Перший - до призначення виплат. Другий - під час отримання субсидії (перевірять матеріальний стан мешканця). Третій - після скасування виплат при підозрі на незаконне їх отримання. Пільговику доведеться повернути гроші державі.
У Міністерстві фінансів кажуть, що допомога має бути адресною, а гроші повинні витрачатися прозоро і ефективно.

В уряді Гройсмана переконують, що під час перевірки всі закони будуть дотримані.

На що Українці дуже сумніваються...

Тому у відповідь вони перевірили історію самого Гройсмана! І виявили вражаючі факти!!!

 

 

 

 

Переглядів 373
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?