Понеділок, 05 листопада 2018 13:25

Геноцид уряду Гройсмана проти людей: За комунальні борги ЗАБИРАТИМУТЬ не лише квартири!!!

Уряд Порошенка-Гройсмана, схоже знахабнів до краю і втратив всю адекватність для сприйняття реалій життя народу України! А як іще можна цензурною мовою коментувати їх "покращення" щодо нових "драконівських" тарифів та газ для населення і наслідків для простих людей!!!

Заборгованість по комунальних платежах може обернутися для українців вилученням житла і навіть одягу із взуттям!!! кажуть адвокати...

«Згідно з процедурою, забирають спочатку рухоме майна, а якщо його недостатньо для списання боргу, забирають нерухомість, якщо така є», – зазначив один із адвокатів, коментуючи можливі наслідки від комунальних боргів.

Причиною цього є те, що в Україні на сьогоднішній день діє спрощена система стягнення боргів!

«Так, будь-який ЖКГ може подати в суд на боржника. Судове рішення про стягнення боргу видається без засідання і слухання сторін. Тому боржник, у якого, наприклад, збираються забрати автомобіль або побутову техніку, дізнається про це тільки тоді, коли в його двері постукає виконавча служба », – підкреслив адвокат.

У той же час він уточнив, що приходити з подібними «обшуками» будуть не до всіх українців.

«Правда, прийти до вас можуть тільки в тому випадку, якщо ви заборгували за комуналку суму в десять мінімальних зарплат. Зараз це близько 35 тисяч гривень. Але при цьому не все майно вилучатимуть. Наприклад, якщо є корова, то її забирати не будуть. Сіно для неї, консервацію на три місяці, потоптану більш ніж на 50% взуття, один комплект теплого одягу і два комплекти літньої. Все інше забиратимуть», – підкреслив він.

При цьому, за його словами, якщо борги за «комуналку» перевищать 35 тисяч гривень, забрати житло зможуть навіть у разі, якщо там прописані неповнолітні діти.

«Винятків немає, навіть якщо в приміщення живуть малолітні діти і люди з інвалідністю. Після арешту майна виконавчою службою, ще буде час погасити заборгованість. Якщо цього не станеться – воно буде продано з аукціону, а різницю віддадуть боржнику», – уточнив адвокат.

Нагадаємо, українські споживачі різко збільшують борги за комунальні послуги через погіршення платоспроможності населення.

За словами економічного експерта Всеволода Степанюка, борги українців за комуналку зростають внаслідок зниження купівельної спроможності, нового зростання тарифів завляки уряду Гройсмана і девальвації гривні...

Також він уточнив, що українці не можуть оплатити суми, зазначені в платіжках. Він пов’язує це з нестабільністю гривні і загальною економічною ситуацією в Україні.

Через девальвацію національної валюти зростає і вартість імпортованого газу, ціни на який впливають на комунальні тарифи.

За прогнозами Степанюка, в наступному опалювальному сезоні тарифи продовжать рости...

АУ, Гройсман, то ДЕ твої міфічні "покращення" для народу України??? Лише на папері і в телеефірі?

Втім, робити ТАКЕ свавілля із людьми - це, схоже, у родини Гройсмана в крові...

Переглядів 327
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?