Вівторок, 02 жовтня 2018 11:13

Борги за комуналку в Україні сягнули 38 мільярдів грн!!! Гройсман "докерувався"!

Станом на кінець серпня 2018 заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг у серпні знизилася на 0,8% в порівнянні з показником липня, але досягла вражаючої суми - 38,4 мільярда гривень!!!

Це все, що треба знати на сьогодні щодо "професіоналізму" уряду нездари-заочника Гройсмана та його "команди"!

Про це повідомляє Державна служба статистики України.

Згідно з повідомленням, станом на кінець серпня заборгованість з оплати за природний газ становила 16,7 млрд грн, за централізоване опалення та гарячу воду – 10,4 млрд грн, за утримання будинків, споруд та прибудинкових територій – 4 млрд грн, за централізоване постачання холодної води та водовідведення – 2,9 млрд грн, за вивезення твердих побутових відходів – 0,5 млрд грн, за постачання електроенергії – 3,9 млрд грн.

Як зазначають у Держстаті, середні нарахування за житлово-комунальні послуги з урахуванням електроенергії (з розрахунку 150 кВт/год) на одного власника особового рахунку у серпні становили 588,6 грн.

Проект державного бюджету на 2019 рік передбачає початок процесу монетизації субсидій. Але, як бачимо, загалом саме бездарна політика уряду Гройсмана у сфері ЖКГ призвела до такого кричущого стану боргів!

І що він ще там видумає для чергових "покращень" - навіть страшно уявляти...

Ну а результати його "патрона" Порошенка не кращі!

Переглядів 322
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?