Вівторок, 11 вересня 2018 11:51

«Нафтогаз» пропонує продати 49% української ГТС західному партнеру!

Розпродаж ЗАГАЛЬНОНАРОДНИХ багатств України триває! Щоденно і безнаказано!!!

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» в особі Коболєва вважає "доцільним" продаж 49% акцій оператора української газотранспортної системи міжнародного партнера України! 

Про це йдеться в листі «Нафтогазу» на адресу прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

Така "пропозиція" гарантує збереження доходів від транзиту газу на нинішньому рівні і після 2019 року, коли закінчиться дія контракту на транзит газу між НАКом і російською компанією «Газпром». Вірите цій "лапші"?

За даними НАКу, вартість всього пакету акцій складає 14 млрд доларів, 49% - 7 млрд доларів відповідно. «Вартість ГТС за оцінкою авторитетної міжнародної компанії складає близько 14 млрд доларів. Українське законодавство дозволяє кваліфікованому міжнародного партнера придбати до 49% в статутному капіталі оператора ГТС України. Якщо міжнародний партнер заплатить відповідно 7 млрд доларів за 49% акцій оператора ГТС, то така інвестиція може розглядатися як певна гарантія збереження доходів від транзиту на поточному уровне.Только партнерство, яке буде безпосередньо спрямована на реалізацію стратегічного завдання збереження ключової транзитної ролі, буде відповідати інтересам Україна », - йдеться в документі.


 
У зв'язку з цим «Нафтогаз» просить прем'єра винести на розгляд Ради національної безпеки і оборони викладені вище стратегічні питання нацбезпеки і прийняти рішення щодо застосування заходів для їх врегулювання.

З "ТАКИМИ" пропозиціями Україна може геть втратити свої комерційно привабливі об*єкти і стати суто сировинним придатком заморських олігархів!

Переглядів 397
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?