П'ятниця, 07 вересня 2018 12:02

Нове подорожчання газу буде! А Гройсман бреше, що в цьому не винен!!!

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман просить не винити його в тому, що уряду доведеться підвищити ціни на газ!

А кого ж винити, Вова? Чи не ти вже не раз це робив і робиш знову як голова уряду???

Про це він заявив на "годині запитань до уряду" у Верховній Раді в п'ятницю.

Прем'єр наголосив, що підвищення ціни на газ в Україні – це вимушений крок уряду, адже такі умови висувають світові капіталісти-олігархи з Міжнародного валютного фонду для продовження кредитування України, а фактично в такий підступний спосіб доведення її до нового дефолту, як за бездарного "керування" урядом Яценюка!!!

"Я розумію, що мої друзі і недруги будуть на мене кивати пальцями і показувати про те, що це начебто Гройсман. Але не тут-то було! Я вважаю, що це відповідальність перед державою і перед завтрашнім днем", - сказав він.

 Гройсман пояснив, що підніме тариф на блакитне паливо, аби не допустити в країні дефолт і забезпечити стабільність. Як вам таке недолуге пояснення оцього здорожчання???

Раніше в ефірі одного з телеканалів Гройсман назвав неминучим подорожчання газу для населення. При цьому прем'єр пообіцяв пільги його мало захищеним верствам.

Національний банк, як і раніше, прогнозує підвищення тарифів на газ на 25% цього року і на 15% наступного року. 

Про це повідомив заступник голови НБУ Дмитро Сологуб на брифінгу:

"Прогноз не змінився: ми очікуємо зростання тарифів на газ десь на 25% цього і на 15% наступного року", - сказав він, відзначивши, що поки що регулятор не змінював свій прогноз. 

За словами заступника голови НБУ, враховуючи, що комунальні тарифи становлять близько 20% індексу споживчих цін, цього року вплив підвищення цін на газ на інфляцію становитиме близько 1,2%. 

 "Зараз очікуємо, яке рішення буде ухвалено", - сказав Сологуб.

Зазначимо, що наразі тариф на газ для населення в Україні становить 6,9579 грн за кубометр. При прогнозному подорожчанні тарифу на 25% ціна на куб газу зросте до близько 8,7 грн за кубометр. Подальше прогнозне підвищення ціни на 15% призведе до вартості в розмірі 10 грн за кубометр.

А прем'єр-міністр Володимир Гройсман назвав неминучою зміну ціни на газ для населення!

То чи довго ще Народ України терпітиме його та оцей тарифно-комунальний геноцид???

Переглядів 866
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?