П'ятниця, 20 липня 2018 18:48

"Нафтогаз" ЗНОВУ підвищить ціну на газ для промисловості в серпні! Коболєву все мало!!!

А гендиректор Нафтогазу Коболєв все ніяк не нажереться народних гривень і все підвищує тарифи на газ!!! ПОКРАЩЕННЯ? Жити по-новому?

НАК "Нафтогаз України" з 1 серпня 2018 року збільшить ціну на газ, що відпускається промисловим споживачам на умовах передоплати, на 1,8% (177,6 гривні)!

У порівнянні з липнем 2018 ціна виросте до 10,13 тисяч гривень за 1 тис. куб. м (з ПДВ). Згідно з повідомленням компанії, зазначена ціна актуальна для споживачів, які закуповують газ по передоплаті в обсязі понад 50 тис. куб. м в місяць за умови відсутності боргів перед компанією і для 100% -их "дочок" НАК.

Для інших покупців ціна в наступному місяці зросте на 1,7% (на 189,6 гривні) - до 11,083 тис. грн за 1 тис. куб. м (з ПДВ).

В Україні з 1 жовтня 2015 року в країні скасовано державне регулювання цін на газ для всіх категорій споживачів, крім населення і ТКЕ для потреб населення.

З цього часу "Нафтогаз України" поставляє газ промисловим споживачам, бюджетним організаціям та іншим суб'єктам господарювання на ринкових умовах. А ФАКТИЧНО - РОБИТЬ ЩО ХОЧЕ!!!

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом з транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також з транспортування нафти трубопровідним транспортом по території країни.

Переглядів 357
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?