Четвер, 19 липня 2018 16:10

НЕсправедливі комунальні послуги по всій Україні! Або ЯК партія вінничан поширює свій комунальний "досвід"!

Явно НЕздорові приклади "Європейського МІСТА ВІННИЦІ" НЕдобрі ЛЮДИ ГРОЙСМАНА з Вінниці ВПРОВАДЖУЮТЬ ПО ВСІЙ КРАЇНІ

У нас будуть "справедливі комунальні послуги", орієнтуючись на "як в Європі", щоб і у нас нарешті "теж був європейський вибір"- кажуть нам чинуші і головний з них - Вова Гройсман!
Не вірте!

Журналісти одного з ТВ-каналів вже показали Вам задній двір вінницької "європейської звалища", ставімие прем'єром в приклад Львову та іншим містам.

А тепер ось - про водичці, що набирає Вінницьким водоканалом з Південного Бугу для побутових споживачів "по-європейськи", давайте теж предметно поговоримо.

Якість цього "європейського продукту", який у всіх прайсах для продажу населенню значиться у нас як "харчовий продукт", придатний до "побутового і харчового вживання" - на відео. Додаткові коментарі не потрібні. Будемо просити Держспожівслужбу через Захист прав споживача за скаргою приватної особи дати нам експертну оцінку цього "продукту" - по іншому перевірки такого "харчового продукту" Вован в Україні адже заборонив до появи глобальних і масових неприємностей.

А тепер пару слів ще про ціну цього досить "європейського продукту". В останній платіжці за ЖКП за червень місяць у Вінниці читаємо, що ціна за 1 куб м цього з позволенья сказати "продукту" становить 7,596 грн. власне за сам "продукт" плюс 4,74 грн. за його доставку в наші крани. Разом - 12,336 грн. за 1 куб м. У доларах за курсом на сьогодні - 0, 4689, в євро - 0,4046.
А тепер робимо просто - відкриваємо аналітичний ресурс Європи (знайшла найсвіжіші дані за 2013 рік на Domestic Water Charges in Europe, але думаю, в сторону більше вони не змінилися, оскільки різна інша масова аналітика пише про зниження споживчої ціни в Європі на воду в тренді з 1990 року і до сьогодні) і просто порівнюємо ціни:
Water prices across selected cities (per 1000 litres) - для прикладу візьмемо найдорожчий показник з наведених в таблиці - Гент (Бельгія) - 5,75 євро, і найнижчий - Мілан (Італія) - 0,40 євро.

Але це граничні цифри вартості, оскільки далі в тексті статті читаємо наступне:
"Середня ціна в 65 містах, які стягують плату за воду в ЗАХІДНІЙ ЄВРОПІ, становить 1,91 євро за тисячу літрів (знову ж на основі зборів за 15 000 літрів споживання і фіксованих платежів в місяць, а потім ділення на 15).

Навіть в цих трьох основних групах існує безліч механізмів для забезпечення людей водою. У багатьох округів є структура ціноутворення блоків, тобто ПЕРШІ 500 Л СТЯГУЮТЬСЯ ПО МАКСИМАЛЬНО найнижчою ціною АБО Ж ВЗАГАЛІ БЕЗКОШТОВНО, тоді як кожний наступний блок води є більш дорогим. Також помітно, що ті, які стягують все більший масштаб (в основному середземноморські країни), схильні стягувати середню плату (1,25 євро) в порівнянні з тими, хто стягує покроково лімітовану плату (але не більше 2,20 євро), тобто в кінцевому підсумку Ви платите ту ж саму ставку за кожен літр води ".

Для вірності статистики варто порівняти також середній дохід кожного громадянина зазначених вище Європейських міст з тим же Вінницьким - думаю, коментарі зайві.
Від себе додам - ​​і в Генті, і в Мілані я була особисто. Воду в цих двох містах можна спокійно пити з крана без кип'ятіння.

І головне - порівнюючи якість і ціну, ми на сьогодні з повною упевненістю можемо сказати, що вже сьогодні за каналізаційний продукт у Вінниці ми платимо ту ж європейську ціну (як в Мілані), яку європейці платять там за реальну побутову воду, придатну для вживання в їжу. Для прикладу - покупка артезіанської води або фільтрованої води на вулицях Вінниці або в автоматах фільтрування становить від 1 до 1,5 грн. за 1 л, тобто 1000 грн. за куб м. Як Ви думаєте, хто продає цю воду ???

Залишилося тепер 27 липня на "Громадському слухання", які Вінницький водоканал анонсував для "широкого обговорення з громадськістю" вже фактично прийнятого рішення підняти тарифи на воду ще в два рази від уже нині діючих, оскільки вони "не можуть забезпечити нам якість через збитковість" запитати вже зі зброєю напевно, а що буде з якістю ??? Воно ще у нас "виросте" в два рази ???

У..біщность цієї "збитковості" Вінницького водоканалу за методами управління "братви Вована" підкріплена була два тижні тому ще й тим, що на бюджетному комітеті Вінницької облради після "заслуханої" глави цього відомства про давні борги підприємства перед держбюджетом, які "потрібно вирішити ", після едідногласно прийнятого рішення" Вирішити "))) наступним питанням слухався пунктик про преміювання все того ж" збиткового "керівника Вінницького водоканалу" за заслуги перед суспільством ")))

Ми ще щось хочемо від системи держуправління усією країною, якій на сьогодні рулять "вінницькі", підняті "з місць - в столицю" ???)))
Або нас тепер будуть дивувати премії керівників "Нафтогазу" ???

Країна, керована покидьками і неляканих ідіотами .. ((
За фактом адже вони нас навіть не бояться після Майдану 2013 года ... ((преміюють і крадуть, дивлячись прямо в очі і затикаючи роти .. ((
Так впевнені у власній безпеці? Чому?

Переглядів 1248
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?