Понеділок, 25 червня 2018 10:24

Нові "СЮРПРИЗИ" для отримувачів субсидій: хто потрапить в опалу?

Влада знову готує зміни до порядку надання субсидій. Їх суть полягає в більш суворій перевірці (верифікації) претендентів на держдопомогу.

Уже з нового опалювального сезону заплановано перехід до монетизації субсидій. Тобто держдопомогу на оплату комуналки хочуть видавати живими грошима. А значить, необхідно посилити контроль за субсідіантамі і ретельно перевірити ще раз.

Щоб відсіяти субсидіянтів , дані про претендентів на субсидії будуть запитувати у Державній фіскальної служби (податкова), Міністерства юстиції, банків і міграційної служби. Вся ця інформація буде збиратися і оброблятися в Мінфіні. Це дозволить в автоматичному режимі обчислювати субсідіантов, майновий стан яких викликає питання.

В уряді прогнозують, що після проведення ретельної перевірки від нинішнього числа субсідіантов залишиться 65-70% сімей, інших відсіють.

Влада планує  відстежувати і «заробітчан», і любителів подорожувати. Обіцяють також «ловити» тих, хто неофіційно здає житло в оренду. Візьмуться і за родини, які для отримання субсидії формально розлучилися, а фактично продовжують жити разом.

Крім того, нововведеннями також передбачено, що боржника по оплаті за комуналку будуть позбавляти субсидії на наступний же день після виявлення факту несплати. Зараз же це роблять при заборгованості на суму, що перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн.).

Ось такі «сюрпризи» очікують українців при переході на монетизацію субсидій. Чергові махінації уряду по обдуренню людей, взамін того щоб займатися розвитком економіки і сприяти пониженню плати за комунальні послуги, особливо для найбільш не захищених ...ПЕНСІОНЕРІВ.

Переглядів 723
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?