Субота, 23 червня 2018 13:38

Українці обурені розкішним відпочинком керівництва “Нафтогазу" за народні гроші!

Медіа

У соцмережі з’явилися фото спільного розкішного відпочинку топ-менеджерів НАК “Нафтогаз України” Андрія Коболєва і Юрія Вітренка, які ЧОМУСЬ отримали МІЛЬЙОННІ премії з держбюджету за виграний у Стокгольмі суд проти "Газпрому"...

“Ось так виглядає “скромний” відпочинок двох менеджерів української державної компанії “Нафтогаз”. Шампанське в Альпах, біле вино на узбережжі океану, червоне вино в Іспанії, апероль в Італії, гольф і лижі в Швейцарії. Ці двоє друзів-мільярдерів об’їхали півсвіту. Побували на найдорожчих і шикарних курортах”, – пише блогер Шнайдер.

Коболев Витренко Нафтогаз

Коболєв і Вітренко витратили на відпочинок і розваги стільки, скільки простий українець не заробить і за сто років.

 “А саме цинічне в тому, що це ми з вами оплачуємо розкішне життя цих хлопців. Саме з наших кишень вони отримують мільйонні зарплати і мільярдні премії. Поки вони живуть, ми виживаємо”, – резюмує блогер Шнайдер.

Користувачі соцмережі активно коментують ці фотоматеріали.

“І це все за гроші обкраденим народу?”, “С ***! Як несправедливо розподіляється бюджет держави. Питання: уряд хоче революцію з великою кров’ю? Або вони наївно припускають, що поїдуть у свої Іспанії …”, “А якщо серйозно, цю гидоту потрібно навчити бояться і поважати свій народ”, – пишуть вони.

 

Голова “Нафтогазу” Андрій Коболєв отримав першу частину премії за виграний арбітражний спір з “Газпромом” – 207 млн ​​грн. Отримані на рахунок в “Ощадбанку” кошти він перевів в долари, вказавши як причину “допомога сім’ї”. Після цього глава “Нафтогазу” відразу ж перевів на рахунок своєї матері $800 тис.

Комерційний директор “Нафтогазу” Юрій Вітренко отримав премію у 158 млн грн ($6 млн)!!! ЯК ТАКЕ МОЖЛИВО???

При цьому в “Газпромі” заявили, що домоглася призупинення дії рішення Стокгольмського арбітражу, яке було винесено за підсумками суперечки з українським “Нафтогазом”.

 

Переглядів 332
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?